iPhone 5 oraz iPad Mini na początku przyszłego roku?
0

iPhone 5 oraz iPad Mini na początku przyszłego roku?

0

Według najnowszych informacji przekazanych przez zagraniczne serwisy branżowe, firma Apple przygotowuje się już do premiery dwóch nowych urządzeń mutlimedialnych. Chodzi o najnowszego iPhone`a 5 oraz iPad Mini.

Informacje o najnowszym iPhone 5 oraz iPad`zie mini pojawiły się na stronie zagranicznego serwisu iLounge. Donosi on, że firma Apple pracuje już nad wypuszczeniem na rynek nowych produktów i ma się to stać na początku 2011 roku. Portal dodaje, że te wiadomości posiada z bardzo wiarygodnego źródła i powiązanego z Apple.

iLounge dodaje, że multimedialny tablet internetowy iPad mini będzie posiadał dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali. I więcej informacji nie ma na temat iPad`a.

Jeśli chodzi o iPhone 5 to o nim nie ma żadnych wiadomości. Nie wiadomo czy będzie to zupełnie nowy produkt, czy usprawnienia iPhone 4.

źródło zdjęcia: ilounge.com.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *