iPhone 4 z bliska

iPhone 4 z bliska

6

W nasze ręce w końcu wpadł telefon iPhone 4. Na początek przedstawiamy wam kilka fotek w makro, abyście mogli przyjrzeć się nowemu dziecku Apple. Telefon prezentuje się na prawdę niesamowicie. Jak znajdę chwilę czasu, postaram się napisać obszerny test urządzenia.

Aktualizacja: 8.08.2010 12:40 – Zdjęcia w dużej rozdzielczości

Poniżej linki do zdjęć wykonanych w pełnej rozdzielczości. Niestety tylko kilka sztuk, ponieważ za dużo zajmują miejsca.

Galeria na ImageShack

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(6)

 1. W Makro. HAHA LOL. Lepsze zdjęcia niż te tutaj zrobił bym na k800i

  Te tutaj zdjęcia mają rozdzielczość

  500 x 375 pikseli

  czyli mniej niż badziewna motorolka v3.

  Człowieku albo dasz normalne zdjęcia albo se jaja robisz. Dużo nie zobaczę na tak małych zdjęciach.

  tym razem zrób je za pomocą iPhona 3Gs bo on ma 3.2 a nie tak jak tutaj robiłeś telefonem badziewnym aż się dziwie że ma tryb makro przy tak niskiej rozdzielczości 500 x 375 pikseli

 2. Zdjęcia zostały przeskalowane na format forum, nie zostały zrobione żadnym kiepskim telefonem 😉 Za moment wrzucę w dużej rozdzielczości.

 3. @#1 Paralityk
  Co ma ilość MPix aparatu do rozdzielczości tych zdjęć?
  BTW Zdjęcia były robione Sony DSC-t300 który ma 10,1 MPix i zostały przeskalowane do 500 x 375 żeby stronka nie ważyła kilkadziesiąt MB.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *