3

iPhone 4 w Vobis za 4299 zł

3

W sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl można już zamawiać jeden z najbardziej oczekiwanych gadżetów tego roku – iPhone’a 4. Przedsprzedaż urządzenia wystartowała dziś – osoby, które pospieszą się ze składaniem zamówień, najnowszą wersję iPhone’a dostaną do rąk już w najbliższy piątek

Najnowsza wersja smartfona firmy Apple została oficjalnie zaprezentowana pod koniec czerwca, a teraz urządzenie trafia na polski rynek – w Vobis można już składać zamówienia na iPhone bez blokady SIM-lock. A to znaczy, że jego nabywca nie musi się wiązać wielomiesięczną umową z operatorem – do urządzenia można bowiem włożyć dowolną kartę MicroSIM.

iPhone 4 wyposażony jest w wyświetlacz Retina Display, który zawiera czterokrotnie więcej pikseli niż wyświetlacze poprzednich modeli iPhone. To sprawia, że ludzkie oko nie jest w stanie rozróżnić na nim pojedynczych punktów – wyświetlany tekst jest więc idealnie czytelny, a obraz niezwykle ostry. Dodajmy, że rozdzielczość wyświetlacza to 960 x 640 pikseli. Ekran obsługuje oczywiście technologię Multitouch, dzięki której można na nim operować jednocześnie więcej niż jednym palcem (pozwala to np. na powiększanie zdjęć poprzez ich „rozciąganie”).

„Sercem” urządzenia jest wydajny i energooszczędny procesor Apple A4. Urządzenie jest też wyposażone w dwa cyfrowe aparaty fotograficzne – o rozdzielczości 5 i 3 megapikseli (ten pierwszy umożliwia m.in. rejestrowanie filmów HD). Są one umieszczone z przodu i z tyłu obudowy – dzięki temu możliwe jest np. prowadzenie wideorozmów.

Istotnym atutem iPhone’a 4 jest również najnowsza wersja innowacyjnego i niezwykle łatwego w obsłudze systemu iOS. Warto też wspomnieć o wbudowanym module GPS, WiFi, akcelerometrze, żyroskopie i cyfrowym kompasie. Zastosowana w iPhone 4 bateria wystarcza na ok. 300 godzin pozostawania w stanie czuwania i na prowadzenie rozmów przez maksymalnie 14 godzin.

iPhone 4 jest już dostępny w przedsprzedaży w sieci salonów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl. Osoby, które złożą zamówienie dziś (25 sierpnia) i wybiorą opcję dostawy kurierem, otrzymają urządzenie już w najbliższy piątek.

Cenę iPhone’a 4 16 GB ustalono na 4299 zł. Urządzenie można zamówić na stronie: https://www.vobis.pl/oferta/telefony_i_smartphone/smartphone_z_gps/899289_apple_iphone_4_16gb.aspx

Dodajmy, że iPhone 4 pojawił się w RTV Euro AGD, w Plusie oraz w Play.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. Some time ago, I really needed to buy a house for my firm but I didn’t have enough money and could not buy anything. Thank goodness my sister suggested to take the loan from creditors. Thus, I did so and was satisfied with my secured loan.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *