4

iPhone 4 w RTV Euro AGD za 4444 zł

4

Sieć sprzedaży sprzętu elektronicznego, RTV Euro AGD, wprowadziła dzisiaj do swojej oferty możliwość zakupienia multimedialnego smartfona iPhone 4 za cenę 4444 zł. iPhone 4 można zamówić za pomocą strony internetowej euro.com.pl.

Od dzisiaj iPhone 4 można kupić w Polsce za pomocą oficjalnego kanału sprzedaży. Mianowicie można go zamówić za pośrednictwem strony euro.com.pl za cenę 4444 zł. Dużo? Patrząc na oferty tego modelu na auckjach internetowych, to ta kwota jest dość optymalna. W tej chwili iPhone 4 dostępny jest w ofercie przedsprzedażowej.

Obecnie nie wiadomo kiedy iPhone 4 po zamówieniu będzie wysyłany do klientów, ale z pewnością o tym poinformujemy, gdy będziemy mieć taką informacje.

Dodajmy, że wczoraj iPhone 4 oficjalnie zapowiedziała sieć Play.

Tego samego dnia wprowadzono również do sprzedaży w RTV Euro AGD Nokie N8. Natomiast konkurencyjny model – Samsung S8500 Wave w RTV Euro AGD kosztuje 1399 zł.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(4)

  1. Cena jest chora!!! 16 GB Iphone 4 kosztuje w Londynie 499 funciaków – bez żadnej umowy. Tylko idiota kupi to w Euro AGD. Prosty rachunek – za 4444zł kupisz bilety na samolot do Londynu tam i z powrotem, pozwiedzasz, zjesz wystawną kolację i jeszcze kupisz Iphone 4 16 GB ( po dzisiejszym kursie funta 2429zł=499Ł)

  2. Ale nie dostaniesz polskiej faktury VAT i 2 letniej gwarancji od polskiego dystrybutora. Teraz kwestia co lepsze.. Dla kogos kto nie ma możliwości odzyskania VATu, myślę że twoja propozycja jest lepsza. Jednak jeżeli ktoś kupuję na firmę, to oferta EURO jest niezła.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *