iPhone 4 w Plusie, to już pewne
2

iPhone 4 w Plusie, to już pewne

2

AppleMobile.pl dowiedziało się nieoficjalnie, jednak z bardzo pewnego źródła, związanego z zarządem spółki Polkomtel, że w ofercie operatora Plus GSM, pojawi się telefon iPhone 4. Według zakładanych planów, oficjalna wiadomość na ten temat trafi do mediów już w ten piątek.

Nie wiadomo jeszcze, czy telefony będą pochodziły z oficjalnego kanału dystrybucji, czy będą odkupione przez operatora na wolnym rynku, a następnie zaoferowane klientom. Od zeszłego tygodnia pertraktowane są umowy dotyczące oferty, a także strategii komunikacji. Jak donosi nasz informator, w piątek koło godziny 13 powinna pojawić się oficjalna wiadomość dotycząca oferty telefonu iPhone 4 w ofercie Plusa.

Dodajmy, że już wcześniej sieć Orange zapowiedziała wprowadzenie iPhone 4, a także Play. A ostatnio również Era poinformowała o dostępności iPhone 4.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *