6

iPhone 4 w Orange w sierpniu? To już prawie pewne!

6

Potwierdzają się informacje na temat dostępności multimedialnego smartfona iPhone 4 w Orange. Według najnowszych informacji iPhone 4 pojawi się w Orange jeszcze w sierpniu 2010 roku.

Taką wiadomość po części przekazał Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange, który na swoim blogu napisał – . Wiele wskazuje, że w sierpniu w naszej ofercie pojawi się jeden z najbardziej oczekiwanych w Polsce smartphonów. Oczywiście nie podał konkretnej nazwy, ale wszyscy domyślają się, że chodzi o iPhone 4 od Apple.

W tej chwili jednak nie ma więcej informacji na temat dokładnego terminu dostępności oraz co najważniejsze – cen.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(6)

  1. Oby!!! ile można czekać
    Czekam także na ruch ERY, jak brałem 3G dwa lata temu to już 13.08.2010 można było zamówić w przedsprzedażny, a tydzień później miałem go już w domu.

  2. ciekawe tylko z jakimi ofertami Orange da tego iPhona4?
    Indywidualnymi,czy może z biznesowymi, z jakimiś duży pakietem danych? Wtedy, wydaje mi się, optymalnie wykorzystałoby się jego możliwości.

  3. a czy znana jest już ostateczna data wprowadzenia ip4 w PL?
    Na blogu TP, rzecznik zapowiada że pod koniec sierpnia… więc już praktycznie teraz. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć info, kiedy to dokładnie ma nastąpić.

  4. słyszałem, że oficjalna sprzedaż iPhone’a w Orange ma się rozpocząć 27 sierpnia.Więc w sumie jutro. No to się na własnej skórze przekonamy, jak będzie wyglądała ich oferta. Pewnie wykorzystają fakt, że podają ceny jako ostatni i będą one niezłe.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *