iPhone 4 i tablet iPad będzie można kupić w polskim markecie
1

iPhone 4 i tablet iPad będzie można kupić w polskim markecie

1

Na stronie znanej sieci dystrybułującej sprzętu RTV i AGD – RTVeuroAGD, pojawiła się informacja na temat wprowadzenia telefonu iPhone 4 i tabletu internetowego iPad do stałej oferty sieci marketów. Aktualnie nie jest znana data wprowadzenia do sprzedaży, ani ceny urządzeń, jednak można zapisać się do subskrypcji, któa poinformuje nas jak tylko takie informacje się pojawią.Podobny krok informujący, że iPhone 4 „wkrótce” pojawi się w ofercie, wykonał operator komórkowy Orange już jakiś czas temu. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że iPhone 4 do oferty Orange trafi w połowie września.

Ciekawostką jest natomiast cały sklep Apple działający przy RTVeuroAGD. Wygląd strony oparty o design Apple sugeruje, że RTVeuroAGD aspiruje do oficjalnego partnera Apple. Sklep Apple przy sieci marketów dostępny jest pod linkiem https://www.euro.com.pl/cms/apple_news.bhtml#content-1c

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *