iPhone 4 będzie dostępny w sieci Play!
5

iPhone 4 będzie dostępny w sieci Play!

5

To już pewne! Komórkowa sieć Play wprowadzi do sprzedaży multimedialnego smartfona iPhone 4. Telefon został oficjalnie zapowiedziany na oficjalnym koncie operatora Play na Facebook`u.

Sieć Play domyśla, że iPhone 4 będzie prawdziwym hitem sprzedaży w Polsce i dlatego operator nie mógł odpuścić sobie tematu iPhone 4 w swojej ofercie. Urządzenie najpierw zostało oficjalnie zapowiedziane powyższym zdjęciem na oficjalnym profilu Play w serwisie społecznościowym Facebook. Później fotka została umieszczona również na oficjalnym blogu Marcina Gruszki, rzecznika Play.

W tej chwili nie wiadomo jednak jakie będą ceny iPhone 4 w Play oraz kiedy dokładnie się pojawi.

Dodajmy, że iPhone 4 będzie dostępny również w sieciach Orange oraz Era. Nie wiadomo co na to Plus.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(5)

  1. mi się wydaje, że oferty opów ( Ery, Plusa, Playa) raczej będą do siebie zbliżone. Wszyscy z niecierpliwieniem czekają na Polską premierę iPhona. Orange na swojej stronie www, od dawna już zapowiada jego wprowadzenie, więc sądzę że przygotują coś dobrego. Pytanie tylko: czy wszyscy operatorzy wprowadzą go jednocześnie?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *