iPhone 3GS z pamięcią 8GB w naszych rękach
0

iPhone 3GS z pamięcią 8GB w naszych rękach

0

iPhonie 3GS z pamięcia 8 gigabajtów mówiło się sporo już od ubiegłego roku. Podobno miał trafić do sieci hipermarketów Walmart i Tesco. Podobno, ponieważ zakończyło się tylko na spekulacjach. W końcu w powstanie iPhona 3GS z pamięcią mniejszą niż 16 gigabajtów zaczęto wątpić. Wedy Steve Jobs pokazał go razem z nowym urządzeniem iPhone 4. 3GS z pamięcia 8GB trafił właśnie w nasze ręce.

W zasadzie telefon nie różni się od swoich pojemniejszych braci. Gołym okiem jednak widać, że odświeżone zostało pudełko, w którym telefon jest sprzedawany. iPhone’a 3GS 8GB wyposażono także w fabrycznie zainstalowany system iOS 4 w wersji 4.0

Ciekawostką jest natomiast tył telefonu. Jak wiadomo, na pleckach telefonu z pamięcią 16 i 32 gigabajty, producent umieścił na ten temat informację.

Na pleckach telefonu z pamięciu 8 gigabajtów, informacji na temat pojemności jego pamięci nie ma wcale.

Wygląda to dość śmiesznie, szczególnie przy porównaniu obu telefonów.

Telefon zakupiony został u jednego z niemieckich operatorów komórkowych. Niestety nie wiem za ile. Wersja 8 gigabajtową zainteresować powinna jednak każdego potencjalnego klienta na iPhone 3GS. Wejście na rynek nowego modelu, a do tego mniejsza pamięć na pewno spowoduje niską cenę tego telefonu. Poniżej przedstawiam cała galerię telefonu iPhone 3GS 8GB.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *