0

iPhone 3GS vs Nokia N900: Który aparat nagrywa lepiej?

0
Nokia N900 i iPhone 3GS W Internecie można znaleźć wideo pokazujące jakość filmików nagranych przez aparaty fotograficzne umieszczone w dwóch smartfonach – Nokia N900 oraz iPhone 3GS.

Na początek warto jednak przypomnieć, że era dotykowych telefonów zaczęła się kilka lat temu od wprowadzenia produktu Apple, jakim był iPhone pierwszej generacji. Z każdym rokiem model ten zostaje udoskanalany, dzięki czemu teraz mamy okazję porównywać wszystkie telefony do pierwszego z multimedialnych komórek – iPhone’a (obecnie 3GS, a trwają już prace nad telefonem czwartej generacji).

iPhone zyskał miano prekursora multimedialności na komórkowym świecie. Długo można dywagować na temat poprawności tego stwierdzenia, bo to Nokia długo pracowała nad większością technologii stosowanych obecnie w smartfonach. Poprzez to właśnie Nokia N900 z Maemo jest teraz porównywana do Iphone 3GS.

Na poniższym filmiku zobaczyć można dość wyraźną różnicę między jakością wideo nagrywanego przez jeden a drugi telefon. Spójrzcie sami:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *