Home Newsy iPada 5 jeszcze nie ma, a Smart Cover i owszem? jest
iPada 5 jeszcze nie ma, a Smart Cover i owszem? jest
0

iPada 5 jeszcze nie ma, a Smart Cover i owszem? jest

0

Przeszłość pokazywała już nie raz, iż na kilka chwil przed oficjalnym pojawieniem się nowego urządzenia od Apple producenci zasypywali rynek dedykowanymi mu akcesoriami.
Część z tych produktów okazywała się po premierze sprzętu kompletnie nieprzydatna ze względu na jego nieco odmienną niż spodziewana konstrukcję, inne zaś należało by określić mianem przysłowiowego strzału w dziesiątkę.

Tym razem jednak, można odnieść wrażenie, rynek zewnętrznych producentów milczy, a na parę chwil przed premierą jabłkowych tabletów w sieci pojawia się rzekomo oryginalne akcesorium, w które miałby być ubrany iPad piątej generacji.
Mowa o magnetycznej nakładce Smart Cover, która po raz pierwszy znalazła się w ofercie Apple przy okazji wprowadzenia na rynek iPada 2.

Parę dni temu sieć obiegł film, na którym rzekomo uwieczniono owy, składany dodatek i co ciekawe wiele może wskazywać na to, iż jest on autentyczny.
Wyglądem praktycznie niczym nie różni się o tego, co już znamy. Pewne zmiany jednak można zauważyć w ilości zagięć akcesorium (dotąd 4, na filmie 3) oraz jego rozmiarze.
Według doniesień nowy iPad ma bowiem być nieco węższy i cieńszy od swojego poprzednika, o czym pisaliśmy tutaj.

Część przytwierdzająca nakładkę do obudowy tabletu pozostaje jednak dyskusyjna, bowiem rzekome akcesorium wyposażono w stare, debiutanckie rozwiązanie, jakże inne od tego stosowanego obecnie przy iPadzie mini. To właśnie ten szczegół budzi największe kontrowersje i podejrzliwość co do autentyczności bohatera filmu.

Swoją drogą ciekawe, czy tak faktycznie będzie wyglądać kolejna generacja Smart Cover, a może będzie posiadać całkiem nowy, przeprojektowany zawias?

Źródło: 9To5Mac
Film: Unbox Therapy

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *