iPad z kartą microSIM Play w ofercie iSource
0

iPad z kartą microSIM Play w ofercie iSource

0

W ofercie iSource, oficjalnego dystrybutora firmy Apple w Polsce, dostępny jest tablet internetowy iPad z kartą microSIM od sieci Play. Wartość tej karty to 19 zł.

Sam starter, to rzeczywiśce tylko start. Każdy może sobie doładować kartę tak, jak tego potrzebuje. Za 30 zł dostanie 2 GB na 4 tygodnie. Za 50 – 4 GB na 8 tygodni. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości wykorzystania.

Do tej pory każdy miał dwie możliwości. Kupuje iPada i szuka mozolnie operatora, który zechce połączyć go ze światem, albo idzie do operatora, kupuje iPada, abonament, zostawia odciski palców i ksero paszportu, i narzeka przez następne kilka lat na comiesięczne opłaty. Teraz karta microSIM w sieci Play w ofercie iSource spełnia wszelkie wymagania. I można ją dostać bez zbędnych formalności, dodatkowych umów i regulaminów. Tak po prostu. Wystarczy przyjść i wymienić posiadane bilety Narodowego Banku Polskiego. No jasne. Kartą też da się zapłacić. No i wreszcie można od razu go włączyć i zacząć surfować w sieci. To chyba jedyna taka oferta na rynku. Prosta i działająca od ręki.

źródło zdjęcia: pasted.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *