3

iPad w sprzedaży w Komputroniku za 1999 zł!

3

Firma Komputronik postanowiła docenić swoich wiernych fanów w najpopularniejszym serwisie społecznościowym Facebook. Komputronik uruchomił tam sklep i dostępny jest tam iPad w promocji za 1999 zł!

W okresie przedświątecznym fani Komputronik SA mogą skorzystać ze specjalnej promocji gwiazdkowej, w ramach której tablet iPad jest dostępny w cenie 1999 zł. Sklep zapewnia ponadto możliwość kupna niecierpliwie wyczekiwanych przez rynek nowości na zasadach przedsprzedaży. Przykładem jest Nokia N8, którą można zamówić już teraz. W każdym takim przypadku klienci mają zapewnione atrakcyjne ceny.

Narzędziem, które umożliwia firmie Komputronik SA prowadzenie sprzedaży na Facebooku jest platforma InFlavo. Została wdrożona na polski rynek social-commerce przez Grupę Integer.pl w październiku 2010 roku. Eksperci z InFlavo, zapytani o wyniki i efektywność nowej usługi odpowiadają, że innowacje mają to do siebie, że na ich efekt trzeba chwilę poczekać.

Komercyjna obecność znanych marek na Facebooku to efekt wyjątkowej popularności portalu wśród internautów. Potwierdzają to liczne badania rynkowe i raporty analityczne dotyczące mediów społecznościowych. Z danych Megapanel PBI/Gemius wynika, że z portalu korzysta już 8 mln Polaków (październik 2010).

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *