0

iPad w sprzedaży od 3 kwietnia

0

ipad Firma Apple ogłosiła oficjalnie, że tablet iPad pojawi się w sprzedaży 3 kwietnia 2010 roku. Dokładnie chodzi o model iPad`a z WiFi, a urządzenie iPad z WiFi i 3G pojawi się później, ale również w kwietniu 2010 roku.

Jednak dla użytkowników z Polski nie mamy dobrej wiadomości. iPad początkowo trafi do tylko kilku krajów: Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Hiszpania, Szwajcaria, Wielka Brytania. Klienci z tych krajów od 12 marca będą mogli już składać zamówienia na oby dwie wersje iPad`a.

Cena najtańszej wersji iPad`a z WiFi i 16 GB pamięci ma wynosić 499 dolarów, za 32 GB – 599 dolarów, a 64 GB – 699 dolarów. Z kolei za iPad WiFi+3G i 16 GB pamięci trzeba będzie zapłacić 629 dolarów, 32 GB – 729 dolarów, a 64 GB – 829 dolarów.

Apple zapowiada, że wraz z pojawieniem się iPad na rynku, w AppStore pojawi się bezpłatna aplikacja umożliwiająca korzystanie z tabletu, jak z e-booka.

Warto dodać, że Chińczycy już wcześniej podrobili iPad`a. Z kolei wydawnictwo Penguin pracuje nad cyfrowymi treściami dla iPad`a.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *