0

iPad w Polsce pojawi się po wakacjach?

0

ipad Jak poinformowała Rzeczpospolita, najnowsze urządzenie firmy Apple – iPad w Polsce pojawi się najwcześniej w trzecim kwartale 2010 roku. Obecnie nie jest znana jego cena.

W oficjalnej sprzedaży, w Polsce, iPad ma się pojawić najwcześniej w trzecim kwartale 2010 roku. Jednak obecnie nie jest znany żadny konkretny termin.

W USA iPad`a będzie dostępny w sprzedaży od 3 kwietnia 2010 roku. Do tej pory złożono ponad 120 tys. zamówień.

iPad dostępny będzie w dwóch wersjach – wersji z wbudowanym jedynie modułem bezprzewodowego internetu WLAN, oraz z dodatkowo wbudowanym modułem sieci komórkowej 3G. Ten pierwszy w sklepach pojawi się już na początku marca. Niestety na tablet, który będzie nam umożliwiał serfowanie po sieci przez łacza sieci komórkowej, będzie trzeba poczekać aż 3 miesiące. Do tego czasu warto się zastanowić która konfiguracja tabletu będzie dla nas najodpowiedniejsza. Do wyboru prócz metody połączenia z Internetem, mamy także aż trzy wersje pamięciowe tabletu – 16, 32 oraz 64 gigabajty. Poniżej przedstawiamy ceny wszystkich modeli.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *