0

iPad jednak będzie miał kamerę?

0

img_8067

Czuje się, jakbym wróżył z fusów. Zaraz po pojawieniu się iPad’a, w sieci można było znaleźć negatywne opinie o tablecie, w którym miałoby brakować kamery. Moja opinia była prosta – po co kamera, w przenośnym komputerze? Bez sensu. Jednak kamera do wideorozmów – jak najbardziej. I jak się okazało, w ramce iPad’a jest miejsce na kamerę. Czy pojawi się ona w urządzeniach produkowanych dla konsumentów? Zobaczymy.

img_8034

Okazuje się jednak, że iPad prawdopodobnie wzbogaci się w najbliższym czasie w przednią kamerę. Wskazuje na to otwór w ramce iPada w który doskonale pasuje kamerka z MacBooka unibody. Ramkę taka pokazał serwis missionrepair.com, twierdzą oni jest to oryginalna cześć zamienna do iPada. Wygląda na to, że albo będziemy mieć powtórkę ze znikającej kamery w ipodzie touch 3g, albo ktoś tu próbuje nas oszukać.
tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *