1

iPad jako erotyczny gadżet!

1

ipad_erotycznie Wpis z Applemania.pl
Tak to już jest na tym świecie, że człowiekowi w jego egzystencji towarzyszy erotyka. Większość z nas lubi oglądać zdrowe objawy ludzkiej seksualności. Zapomnijmy na chwilę o jakiś cudacznych wynaturzeniach, po prostu zdrowej babie to nawet iPad się nie oprze! Zobaczcie zresztą sami.

Czy kobieta z iPadem w ręku może być postrzegana jako osoba atrakcyjna seksualnie? Zarówno pod względem fizycznym jak i też psychicznym? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Pod warunkiem jednak, że na ekranie iPada będą wyświetlane kobiece piersi, a sama posiadaczka tabletu również będzie naga.

kliknij, aby powiększyć

Na pomysł niecodziennej sesji zdjęciowej wpadł Penthouse , który zapragnął pokazać jak bardzo seksowny może być kawałek nowej technologii. Niestety, filmik oraz galeria zdjęć jest dość odważna, więc nie możemy jej bezpośrednio opublikować na łamach naszego bloga. Jeśli jednak jesteś pełnoletni i chcesz zobaczyć iPada od innej (ciekawszej?) strony to kliknij w ten oto link.

Wasze komentarze są jak najbardziej mile widziane. Proszę tylko nie rozpoczynać kolejnej wojny na temat materiałów erotycznych i zasadności ich pokazywania. To tak jakbyśmy negowali istnienie części samych siebie!

Wpis z Applemania.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *