Home Newsy iPad 5 jeszcze cieńszy niż poprzednik
iPad 5 jeszcze cieńszy niż poprzednik
0

iPad 5 jeszcze cieńszy niż poprzednik

0

Premiera nowych iPadów zbliża się dużymi krokami. Według nieoficjalnych informacji tablety od Apple mają zostać zaprezentowane światu jeszcze tej jesieni.
Jeśli wierzyć także spekulacjom i pojawiającym się w sieci donosom, to urządzenia te najprawdopodobniej ujrzą światło dzienne już w październiku, czyli za parę tygodni.

Tymczasem niecierpliwy nastrój oczekiwania podgrzewają kolejne plotki jakie masowo zalewają portale technologiczne.
Tym razem na wokandę trafiły schematy, czy też rysunki techniczne iPada piątej generacji.


Nie ma pewności jednak co do autentyczności niniejszych dokumentów, a za ich publikację odpowiedzialny jest serwis Appleinsider.

Nowy tablet o przekątnej ekranu 9,7 cala miałby być rzekomo cieńszy od swojego poprzednika, a jego grubość oscylowałaby w granicach 7,5 mm.
Nieznacznemu skurczeniu uległby także rozmiar całej obudowy, zarówno jej wysokość, szerokość jak i boczne ramki wokół ekranu byłyby mniejsze w porównaniu z iPadem 4.

Co ciekawe rozmieszczenie przycisków funkcyjnych zostałoby takie samo jak w obecnie sprzedawanym modelu. Powyższy schemat także nie wskazuje na to, by wbrew temu o czym pisaliśmy, tablet piątej generacji i jego mniejszy brat wyposażony był w czytnik linii papilarnych.

Źródło: Appleinsider

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *