Home Newsy iOS7 gotowy do pobrania
iOS7 gotowy do pobrania
2

iOS7 gotowy do pobrania

2

Nadeszła wreszcie godzina zero. Kilka chwil po 19:00 czasu polskiego pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja mobilnego systemu od Apple.
iOS7 można pobrać z serwerów kalifornijskiego giganta na dwa możliwe sposoby.

Pierwszy z nich nie wymaga użycia komputera i sprowadza się do wykonania kilku zwinnych ruchów palca. Należy z poziomu dotykowego urządzenia odwiedzić ustawienia systemowe, a następnie wejść w preferencje ogóle oraz uaktualnienia.
Te ostatnie zostaną automatycznie sprawdzone, po czym wyświetli się komunikat o istniejącej, nowszej wersji systemu.
Po zaakceptowaniu paru okien pozostaje już tylko proces pobierania oraz instalacji nowego softu.
Należy jednak pamiętać, by w ramach bezpieczeństwa urządzenie podczas aktualizacji podłączone było do zewnętrznego zasilania.

Drugi sposób wymaga od użytkownika zespolenia mobilnego sprzętu z komputerem Mac lub PC oraz uruchomienia aplikacji iTunes w najnowszej, oficjalnej odsłonie.
W głównym oknie synchronizacji podłączonych urządzeń znajdziemy przycisk „Sprawdź uaktualnienia”, zaś dalszy sposób postępowania jest analogiczny do tego, opisanego powyżej.

Oczywiście zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku należy przed całą operacją zrobić kopię bezpieczeństwa urządzeń, na których planujemy zainstalować najnowszy system.

Proces pobierania może trwać kilka chwil, pliki bowiem jakie znajdują się na serwerach Apple ważą ponad 500 MB, a do tego w pierwszych godzinach od premiery mogą występować także przeciążenia serwerów.

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

Comment(2)

  1. ktoś orientuje się czy opłaca się robić aktualizację na iPhone 4 ?
    jedni piszą że będzie płynniej działał – inni że strasznie nieznośnie

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *