Home Newsy iOS w windzie? Czemu nie
iOS w windzie? Czemu nie

iOS w windzie? Czemu nie

0

Ikona

Doniesienia dotyczące nadchodzącej funkcji CarPlay w ostatnich dniach zdecydowanie zdominowały internet i newsy na portalach technologicznych. Pierwsze informacje o usłudze poszerzającej możliwości systemu iOS pojawiły się już w czerwcu zeszłego roku podczas prezentacji siódmej odsłony mobilnej platformy. Dwa dni temu zaś w stosownej informacji prasowej Apple potwierdziło zbliżający się wielkimi krokami debiut tej usługi.

Czymże jednak byłby internet bez szczypty ironii i dawki humoru ze strony użytkowników sieci, których zainspirowała funkcja CarPlay. Szczególny przypadek takiego natchnienia związany jest z osobą grafika A. Vatsaeva, który postanowił zażartować sobie z nowego produktu Apple.

2

Stworzył on bowiem wizualizację CarPlay zastosowaną w… windzie. Jego zdaniem funkcja ta z powodzeniem mogłaby sprawdzić się w takim właśnie miejscu.

1
Abstrahując jednak od humorystycznego przesłania niniejszej pracy rozwiązanie CarPlay mogłoby w przyszłości wyjść poza kanony motoryzacyjne i znaleźć zastosowanie także w innych dziedzinach życia.

Źródło: A.Vatsaev

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)