iOS 4.2 dla iPad’a dopiero w listopadzie
1

iOS 4.2 dla iPad’a dopiero w listopadzie

1

Na dzisiejszej gitarowej konferencji, poświecono chwilę czasu zapomnianemu przez Apple tabletowi iPad. Użytkownikom tego urządzenia z przykrością musimy donieść, że nowe oprogramowanie na ten sprzęt nie pojawi się we wrześniu, jak początkowo zapowiadano, ale dopiero w listopadzie. Na osłodę Steve zdradził trochę na temat nowych funkcji, jakie przyniesie system iOS 4.2 dla iPada.

Nowy system dla tabletu przyniesie nam między innymi zapowiadany multitasking. Jest to jednak, jedna z podstawowych funkcji systemu iOS4. iOS 4.2 wprowadzi kilka innowacyjnych funkcji dla tabletu. Jedną z nich jest AirPlay, który jest odpowiednikiem Apple AirTunes, która dodaje nowe możliwości muzyczne i wideo przy połączeniu komputera z urządzeniami Apple przez WiFi. Dodatkowo nowy system wprowadzi udostęnianie bezprzewodowego drukowania bezpośrednio z tabletu. Te kilka ulepszeń ma zbliżyć zabawkę jaką niewątpliwie jest iPad do zastosowań biznesowych.

System iOS 4.2 dla iPad’a zostanie nam udostępniony w listopadzie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *