iOS 4.1 już w przyszłym tygodniu z nowymi funkcjami
7

iOS 4.1 już w przyszłym tygodniu z nowymi funkcjami

7

Na dzisiejszej prezentacji w San Francisco Steve Jobs pokazał nam sporo nowości. Znów wiele wcześniej zasłyszanych plotek okazało się prawdą. Prócz ciekawych statystyk, CEO Apple poinformował o nowym oprogramowaniu iOS 4.1, które będzie wyposażone w kilka usprawnień.Nowe oprogramowanie poprawi przede wszystkim dobrze znane problemy softu iOS 4. Naprawiona zostanie obsługa czujnika zbliżeniowego, usprawnione zostanie także połączenie przez Bluetooth. Sam system został także lepiej zoptymalizowany, dzięki czemu będzie działać znacznie szybciej. Szczególnie powinni to odczuć właściciele najstarszego modelu, ana który dostępny jest system z numerkiem 4. W aktualizacji systemu możemy spodziewać się kilku nowych funkcji. Między innymi wprowadzone zostanie przesyłanie treści wideo w formacie HD przez WiFi, czy zakup seriali tv z poziomu telefonu. Wprowadzony zostanie w końcu Game Center, który mogliśmy podziwiać w wersji beta oprogramowania iOS 4.

System zostanie udostępnionu użytkownikom w przyszłym tygodniu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(7)

 1. Oj przydałaby się Wam korekta tekstów. Zatem po kolei:

  1. Nowe oprogramowanie poprawi przede wszystkim dobrze znane problemy softu iOS 4

  Problemów nie da się poprawić, co najwyżej naprawić. Poza tym po polsku mówi się „oprogramowania” lub „systemu”, a nie „softu”.

  2. Sam system został także lepiej zoptymalizowany

  Nie można czegoś gorzej zoptymalizować, optymalizacja jako taka jest synonimem ulepszania.

  3. ana który dostępny jest system z numerkiem 4

  ana co ? 🙂

  4. czy zakup TV show z poziomu telefonu

  Rany, czy już na prawdę nie można napisać „odcinka serialu” ?

  5. System zostanie udostępnionu użytkownikom w przyszłym tygodniu.

  Udostępnion*y*.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *