Iomega z nowym sprzętem dla iPhone na CES 2011
0

Iomega z nowym sprzętem dla iPhone na CES 2011

0

?Iomega SuperHero Firma Iomega podczas tegorocznych tarów CES 2011 zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania w zakresie przechowywania danych oraz multimediów. Niektóre produkty przeznaczone są dla iPhone.

Przedstawiono między innymi:
– Iomega SuperHero
? nowatorskie urządzenie do archiwizacji, z wbudowaną ładowarką, do telefonów iPhone. To jedyne urządzenie do archiwizacji, automatycznie archiwizujące kontakty i zdjęcia z telefonu iPhone podczas ładowania baterii.

Iomega? Personal Cloud ? zaawansowane rozwiązania do ochrony i zdalnego dostępu do danych dla użytkowników domowych oraz małych przedsiębiorstw, umożliwiające łatwą kontrolę nad osobistą ?chmurą?. Iomega dokonała transformacji macierzy NAS w serwery działające w chmurze. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Kupując kilka urządzeń NAS firmy Iomega można zdalnie archiwizować dane z jednej lokalizacji do innej – domu, biura itp. Dzięki temu małe firmy mogą stworzyć idealne, tanie rozwiązanie na wypadek awarii.

[ad]

Iomega? TV z oprogramowaniem Boxee – rodzina łatwych w obsłudze, multimedialnych urządzeń sieciowych wykorzystujących oprogramowanie Boxee, umożliwiających wyświetlenie na telewizorze stron internetowych, filmów i innych plików w formacie cyfrowym. Iomega TV z Boxee jest też zaawansowanym urządzeniem sieciowym, które zmienia telewizor w centrum multimedialne dla zawartości przechowywanej w dowolnym miejscu lokalnej sieci domowej. Dzięki Iomega TV z Boxee nie trzeba ruszać się od telewizora, by cieszyć się dostępem do Internetu czy sieci domowej.

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *