2

Interesujące etui na iPhone 3GS

2

DSC00448

Internetowy sklep z akcesoriami www.vip-class.pl przesłał do nasz redakcji kilka interesujących pokrowców przeznaczonych dla modelu 3G oraz 3GS. Pierwszy prezentowany model wykonany został z solidnego tworzywa skóropodobnego ze specjalną wytłoczką utrzymującą telefon w ramach.

DSC00446

Pokrowiec obszyty został złotobrązową nicią, bardzo ładnie komponując się z czarną kompozycją. Wewnętrzna strona wykonała została z materiału w kolorze łososiowym.

DSC00447

Pokorowiec idalnie pasuje do urządzenia. W tylnej klapie pokorwca pomyślano o wycięciu otworu na aparat, więc nie musimy się martwić, że każdorazowa próba wykonania fotografii będzie się wiązała z odpięciem etui.

DSC00449

Gruby i dość sztywny materiał skóropodobny daje nam poczucie solidności. Pokrowiec podczas używania go nie powycierał się.

DSC00450

Dzięki zaszytemu magnesowi nasze urządzenie jest zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem etui i zniszczeniem.

DSC00451

Problemem może być granie na iPhonie z etui na jego plecach. Spora klapa okrywając przeszkadza podczas poziomych rozgrywek.

DSC00453

Koszt pokrowca to niecałe 30zł w detalu. Warto się nim zainteresować

DSC00454

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Te klapy przeszkadzają w rozmawianiu i nie dotyczy to tylko tego telefonu. Co więcej, magnesy w nich obecne, potrafią nieźle namieszać. Odradzałbym :] .

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *