Insomnia PRO

0

212-266x400

Aplikacji Insomnia na pewno używa na pewno nie jeden z naszych Czytelników. Dzięki niej, możliwe jest pobieranie danych z sieci przy użyciu WiFi, nawet gdy nasz telefon jest w trybie uśpienia. Bez niej połączenie z Internetem jest zrywane. W Cydii Store pojawiła się nowszą, bardziej zaawansowana wersja Insomnii – Insomnia PRO.

W nowej wersji programu Insomnia, użytkownik ma możliwość zaplanowania czasu w ciągu dnia, w którym program będzie aktywny – czytaj, kiedy nasz WLAN będzie działał na okrągło, nawet po przełączeniu urządzenia w tryb uśpienia. Nie wiem na co komu taka opcja w tej aplikacji, ale jeżeli widzicie w niej potencjał i chcecie wydać trochę pieniędzy na rzecz darmowej Insomnii bez opcji startowania o wybranej porze, to program znajdziecie w Cydia Store w cenie 3,20$. Jednak zanim wydasz swoje ciężko zarobione dolary, warto przetestować program – w repozytoriach Bigboss znajdziesz 7 dniową wersję próbną Insomnii Pro.

 

110-266x400

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *