Home Newsy Muzyka, która cieszy oczy. JBL Pebbles
Muzyka, która cieszy oczy.  JBL Pebbles
0

Muzyka, która cieszy oczy. JBL Pebbles

0

PEBBLE_DESK__LowRes

Wystarczy rzut oka na tę urodziwą parę głośników komputerowych, aby nie mieć wątpliwości, że ich projektant był w świetnej komitywie z muzą współczesnego designu. I świat to docenił.

Jednak Pebbles potrafią wyczarować wokół komputera nie tylko dyskretną aurę elegancji, ale też zaskakująco naturalne, klarowne brzmienie o przekonujących basach. Jest to możliwe dzięki dwu 50-milimetrowym, pełnozakresowym przetwornikom, cyfrowemu przetwarzaniu sygnału i technologii Slipstream.

JBL Pebbles_01

W odróżnieniu od innych głośników komputerowych zasilanych kablem Pebbles nie mają zasilacza. Funkcję zasilania przeniesiono na kabel USB – ten sam, przez który głośniki czerpią z komputera sygnał audio. Wymyślono też intrygujący sposób nawijania przewodu USB, który po nawinięciu wtapia się w obudowę tak, że aby go wypatrzyć, trzeba zajrzeć pod spód.

JBL PEBBLES_03

Trudno natomiast przegapić tarczę ze szczotkowanej nierdzewki na froncie głośnika. Jest to pokrętło głośności, służące równocześnie za włącznik systemu. Obok mamy dyskretne wejście aux-in do podłączania MP-trójek i innych urządzeń przenośnych.

JBL_Pebbles_05

Pebbles, produkowane w białej, czarnej i biało-pomarańczowej wersji kolorystycznej z pomarańczowymi akcentami, mogą być używane zarówno w pozycji stojącej jak i na leżąco. To uznane już dziełko sztuki wzorniczej (w ubiegłym roku wyróżniono ?otoczaki? JBL prestiżową nagrodą Red Dot Award), ma też cenę, obok której nawet najoszczędniejsi Szkoci nie przejdą obojętnie.

JBL Pebbles – cena 249 zł

 

DANE TECHNICZNE:

Przetworniki: pełnozakresowe, 2 x 50mm

Pasmo: 70Hz – 20kHz

Max SPL: 89dB @ 1m

Wejścia: 1 x stereo 3.5mm, 1 x USB (type A)

Zrzut ekranu 2014-03-22 o 14.33.13

 

Produkt można nabyć także w naszym sklepie.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *