Home Newsy JBL Synchros S300. Słyszę, więc jestem
JBL Synchros S300. Słyszę, więc jestem
0

JBL Synchros S300. Słyszę, więc jestem

0

IkonaJBL Synchros S300_BlackJBL Synchros S300_Black JBL Synchros S300_Black

Słuchawki nauszne S300 do doskonałe rozwiązanie dla osób, prowadzących miejsko-wędrowny tryb życia. Przy jakości odsłuchu, typowej dla całej serii Synchros, są lekkie i wytrzymałe. Zniosą wszystko. A poza tym – obok kogoś, kto ma je na głowie, trudno przejść obojętnie.

Stalowy, szeroki pałąk, profesjonalnie wyglądające muszle wyścielone miękką skórką, a w środku 40-milimetrowy przetwornik, który w całym zakresie częstotliwości  10 Hz – 22 kHz radzi sobie naprawdę świetnie! Koncertowa potęga i realizm dźwięku tych słuchawek to również efekt współpracy przetwornika z odpowiednio wyprofilowanymi muszlami. Wspólnie realizują one JBL-owską technologię PureBass, która daje dźwiękowi nieskrępowaną moc przy rewelacyjnej charakterystyce dołu pasma. Na odłączanym przewodzie, wchodzącym do lewej muszli, jest mikrofon i pilot, wyposażony w 3 przyciski.

JBL Synchros S300_WhiteJBL Synchros S300_White1

Można go mieć w wersji do sterowania urządzeniami iOS (Apple) lub w wersji uniwersalnej. Nie tylko umożliwia on odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek – otwiera też nieograniczone możliwości korzystania z urządzeń mobilnych. Słuchawki są poręczne i niekłopotliwe – dzięki możliwości obracania i składania w trzech płaszczyznach po złożeniu mieszczą się w kieszeni. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-szarej i biało-srebrnej.

JBL Synchros S300, cena 849 zł

 

Podstawowe parametry:

Przetworniki: 40mm

Pasmo: 10Hz – 22kHz

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 115dB @ 30mW

Znamionowa moc wejściowa: 30 mW

Gniazdo: wtyk 3.5mm

Masa: 201,3 g

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)