Home Newsy Akcesoria do projektorów PicoPix
Akcesoria do projektorów PicoPix

Akcesoria do projektorów PicoPix

0

PPA7300

Jedną z głównych nowości, jakie pojawiły się w 3-ej generacji projektorów kieszonkowych PicoPix są nowe złącza. Pierwsze, znajdujące się na spodzie urządzenia, pozwala podłączyć dodatkowe głośniki, baterię, a nawet odbiornik DVB-T. Drugie to pełnowymiarowy port USB z obsługą MHL.

Nowe złącze, umieszczone na spodzie projektorów PicoPix 3407, 3410 i 3610 pozwala na podłączenie stacji zwiększającej możliwości urządzenia.

PPA7300

Stacja dźwiękowa PPA7300 posiada wbudowane głośniki stereo o mocy 2 x 2W (standardowo projektor posiada głośnik mono 1W). Wbudowana w akcesorium bateria pozwala na dwukrotne wydłużenie czasu mobilnej pracy projektora. Dodatkowo, po podłączeniu stacji, projektor wyświetla obraz z maksymalną jasnością lampy. Standardowo, na zasilaniu bateryjnym jasność lampy jest obniżana o 40% w celu wydłużenia czasu pracy.

PPA7301

Wersja stacji, oznaczona jako PPA7301, posiada również antenę DVB-T, pozwalającą na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.

PPA1240

Trzecia generacja projektorów PicoPix wyposażona jest w pełnowymiarowe złącze USB, pozwalające podłączyć pamięć masową lub urządzenie sterujące, typu mysz lub klawiatura. Po zakupie przewodu PPA1240 do USB można podłączyć również urządzenia wyświetlające obraz w standardzie MHL.

PPA4200

Listę nowych akcesoriów zamyka etui PPA4200 ułatwiające transport projektora wraz z akcesoriami.

Wszystkie akcesoria objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowane ceny detaliczne będą znane na początku marca.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)