Indywidualnie zaprojektowane etui na Twojego iPhone’a i nie tylko – PhotoCover.pl oferuje pierwszą w Polsce możliwość zaprojektowania indywidualnego etui dla smartfonu
0

Indywidualnie zaprojektowane etui na Twojego iPhone’a i nie tylko – PhotoCover.pl oferuje pierwszą w Polsce możliwość zaprojektowania indywidualnego etui dla smartfonu

0

141097727122487600

Ryski, otarcia, wgniecenia – chyba nie ma osoby, której telefonu te drażniące oko uszkodzenia by nie dotyczyły. Co raz piękniejsze, tworzone ze szlachetnych materiałów smartfony są niestety bardzo delikatne. Jest jednak rozwiązanie, aby telefony narażone na trudy każdego dnia, mogły posłużyć przez długi czas, po którym nie będą wyglądały jakby przejechał po nich czołg.

W mojej pracy spotykam się z uszkodzeniami zewnętrznych elementów telefonów niemal każdego dnia. Klienci naszego serwisu przynoszą urządzenia, które mimo często ogromnej miłości do nich, lubią robić im na złość i upadają w najbardziej niespodziewanych momentach. Niestety coraz bardziej zintegrowane elementy telefonów, które tworzone są z coraz większą precyzją, z coraz lepszych, szlachetniejszych, a przez to droższych materiałów, są często trudne, kosztowane, a często nawet niemożliwe do wymiany na nowe i niezniszczone.

 

Aluminium, stal szlachetna, elementy skórzane – producenci komórek dwoją się  i troją by zachęcić konsumentów do swoich produktów, korzystając z coraz to ciekawszych technik produkcji i używanych do budowy smartfonu materiałów. Jeszcze kilka lat temu kiedy taka plastikowa Nokia czy inny Siemens upadł na beton, a jego obudowa roztrzaskiwała się w drobny mak, wystarczyło kupić w pierwszym lepszym punkcie z akcesoriami nową, kolorową, piękną obudowę i wymienić ją w kilka chwil.  Dzisiaj integralną częścią obudowy najczęściej jest wyświetlacz. Często sam telefon jest urządzeniem jednolitym, nierozbieralnym. W takim wypadku doprowadzenie zniszczonego telefonu do stanu sprzed upadku, może wynosić nawet kilkaset złotych.

 

Najprostszym sposobem na zabezpieczenie komórki przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku upadku, jest ubranie go w stosowane etui. Te są różne – nakładane tylko na tył, zakrywające tył i przód czy popularne wsuwki. Klienci mogą przebierać w rodzajach, kolorach, fakturach i materiałach.

 

Hitem ostatniego czasu jest etui indywidualnie zaprojektowane dla nas i przez nas. Na jego tylnej części możemy umieścić dowolny piktogram, internetowy mem, stop-klatkę z ulubionego filmy czy zdjęcie najważniejszej dla nas osoby. Obrazek jest nanoszony na powierzchnię etui i utwardzany z zastosowaniem nowoczesnych technik poligraficznych. Dzięki temu taki nadruk jest odporny na zarysowania, blaknięcie i wycieranie, zachowując swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas.

 

Do tej pory taką usługę oferowało kilka firm na świecie. Sam swego czasu z oferty jednej skorzystałem, niestety była to firma z Holandii, która za samą przesyłkę do Polski zażyczyła sobie większej opłaty niż kosztowało etui. Całe szczęście dzięki firmie PhotoCover.pl możemy takie oryginalne indywidualne etui zamówić u polskiej firmy.

 

Na stronie PhotoCover.pl możemy zamówić etui dedykowane popularnym topowym modelom smartfonów, jak ostatnie modele telefonów Apple, Samsung Galaxy, Xperii Z1 czy BlackBerry Q10. Prosty kreator tworzenia projektu pozwala w czasie rzeczywistym zobaczyć jak będzie wyglądał nasz telefon z zaprojektowanym przez nas etui, po założeniu go na telefon. Mamy możliwość dodania własnego obrazka (w tym zdjęcia), wykonania nadruku w pionie i poziomie, dodanie obrazka czy tekstu. Takie etui to nie tylko łatwy sposób na wyróżnienie się w tłumie, ale również doskonały sposób na zareklamowanie swojej firmy czy wykonanie świetnego prezentu dla najbliższych nam osób. Tak przygotowany projekt wystarczy zatwierdzić kilkoma kliknięciami i nasze indywidualnie stworzone etui zostanie dostarczone nam wprost do domu. Enjoy!

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *