Home Newsy Ile będzie kosztować Apple Watch?
Ile będzie kosztować Apple Watch?
0

Ile będzie kosztować Apple Watch?

0

Ikona

W sieci częściej niż zazwyczaj gości ostatnio temat naręcznego zegarka od Apple. Parę dni temu wyszło na jaw, iż prawdopodobnie premiera rynkowa gadżetu datowana będzie dopiero na wiosnę przyszłego roku, na co mogą wskazywać plany sprzedażowe dotyczące najbliższych miesięcy jakie nałożono na pracowników Apple Store.

Wciąż jednak nie było wiadomo ile trzeba będzie zapłacić za nowy produkt Apple. Choć na poświęconej mu konferencji padła kwota 349 dolarów za najuboższy model (zapewne chodzi o wersję sportową wykonaną z gorszych materiałów), to jednak tajemnicą owiano odsłony ze stalową kopertą, na które zapewne będzie największy popyt. Okazuje się, iż by stać się właścicielem takiego zegarka trzeba będzie prawdopodobnie przygotować się do wydatku około 500 dolarów. Niedorzeczną zaś wydaje się informacja związana z ceną złotej edycji Apple Watcha, która w dniu premiery ma oscylować w granicach od 4 do 5 tysięcy dolarów.

Mam wrażenie, iż w przypadku tego ostatniego wariantu trudno będzie znaleźć Apple nabywcę, wszak mamy do czynienia z gadżetem elektronicznym, który odświeżany będzie co roku. Osobiście uważam także, iż blisko 1600 zł za smartwatcha, to trochę dużo. Konkurencyjne twory oferowane są w atrakcyjniejszych cenach, choć z drugiej Apple przyzwyczaiło już swoich użytkowników do cen premium za swoje produkty.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)