Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie iFIN24 Mobile. Prosty sposób na domowe finanse
iFIN24 Mobile. Prosty sposób na domowe finanse

iFIN24 Mobile. Prosty sposób na domowe finanse

0

Narzędzie, iFIN24 Mobile, daje nam dostęp do informacji jakimi środkami dysponujemy, ile jeszcze możemy wydać z karty kredytowej albo ile środków powinniśmy zarezerwować na zapłatę rachunków.

Aplikacja iFIN24 Mobile dostępna w App Store jest uzupełnieniem serwisu internetowego finanse.ifin24.pl. Informacje zapisane w aplikacji można łatwo zsynchronizować  z aplikacją online, łącząc się z Internetem jednym kliknięciem.

Co można zrobić za pomocą iFIN24 Mobile?
?    sprawdzić w jednym miejscu stan swoich kont bankowych i kart kredytowych. W każdej chwili wiadomo, jakimi środkami dysponujemy,
?    dodawać na bieżąco przychody i wydatki, nawet małe kwoty wydawane w kiosku albo kawiarni – pomogą w tym szablony,
?    uzupełniać na bieżąco swoje plany finansowe – terminy zapłaty rachunków, większe wydatki i spodziewane przychody,
?    ustalić swój budżet z podziałem na kategorie – aplikacja poinformuje, jaki limit wydatków pozostał do wykorzystania i ostrzeże przed jego przekroczeniem,
?    zobaczyć podsumowanie stanu swoich finansów na przejrzystych wykresach. Wystarczy rzut oka, żeby dowiedzieć się, ile i na co wydajemy.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.