Home Newsy Iconic – album dla fanów marki Apple
Iconic – album dla fanów marki Apple
0

Iconic – album dla fanów marki Apple

0

Wśród użytkowników sprzętu z nagryzionym jabłkiem w logo znaleźć można wielu, oddanych fanów marki, którzy tematykę Apple traktują z entuzjazmem. Nie chodzi tutaj tylko o urządzenia ale i całą otoczkę kalifornijskiej korporacji, jej historię, czy też poczynania.

Uwielbienie i pasja na dobre wdarła się w serce niejednego właściciela iPada, iPhona, czy komputera powstałego na deskach kreślarskich z Cupertino.
Grono tej właśnie społeczności powinna zatem ucieszyć wiadomość, iż na rynku ukazał się ciekawy album fotograficzny podparty licznymi komentarzami i opisami, traktujący o innowacjach Apple.


Iconic: A Photographic Tribute to Apple Innovation” powstał z rąk Jonathana Zufi, a prace nad tym wydawnictwem trwały blisko cztery lata.

356-stronicowy wolumin zawiera obok zdjęć wysokiej jakości także wiele opinii i wypowiedzi personaliów liczących się w świecie Apple. Nie zabrakło zatem i tutaj osoby Steva Wozniaka.
Na kartach albumu znajdziemy fotografie historycznych z dzisiejszego punktu widzenia komputerów, całego wahlarza sprzętu przenośnego, peryferiów, nawet takich, o których istnieniu wielu z nas nie miało bladego pojęcia, a także konceptów i prototypowych gadżetów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Całość cechuje eleganckie i staranne wykonanie. Album podejrzeć i nabyć można pod adresem: http://iconicbook.com

Źródło: AppAdvice

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *