0

I gra muzyka!

I gra muzyka!
0

Wiele osób lubi śpiewać przy goleniu lub pod prysznicem. Są tacy, którzy z włączoną w telefonie muzyką idą do łazienki i przy ulubionych rytmach poddają się zabiegom pielęgnacyjnym. Wilgocioodporne radia do łazienki stają się więc nie tylko nowoczesnym gadżetem, ale przede wszystkim pozwalają na relaks, dobrą zabawę lub też kontakt ze światem, nawet gdy siedzimy w wannie. Odpowiedni sprzęt pozwoli nie tylko bezpiecznie słuchać muzyki, ale przede wszystkim w doskonałej jakości.

Przede wszystkim jakość

Nowoczesne radio łazienkowe dla wielu osób może być tylko i wyłącznie kolejnym gadżetem. Prawda jest jednak taka, że to bezpieczniejsze wyjście niż przynoszenie do łazienki telefonu czy też radia pokojowego. Łazienka wszak jest pomieszczeniem niezbyt przyjaznym elektronice ze względu na poziom wilgotności i temperaturę. Odpowiednie radio dedykowane do specjalnych wnętrz zapewni świetną jakość oraz pozwoli wykorzystać dodatkowe opcje. W modzie są zarówno modele wolnostojące, które mogą idealnie wkomponowywać się w stylistykę łazienki, jak i radia wbudowane w ścianę i/lub suficie, które będą dla nas praktycznie niewidoczne. Taką instalację warto zaplanować na etapie budowy lub remontu. Z zewnątrz dostępny będzie jedynie panel sterowania oraz grające elementy głośników. Zestawy podtynkowe doskonale sprawdzają się w niewielkich nowoczesnych łazienkach, a dzięki technologicznym rozwiązaniom można je połączyć z innymi urządzeniami w mieszkaniu.

Słuchać i odpoczywać

Wiele osób decyduje się również na panele prysznicowe z wbudowanym systemem audio, oświetleniem oraz masażerami. Takie rozwiązanie stwarza niemalże strefę SPA w łazience. Gotowe zestawy montowane pod wanną wykorzystują armaturę jako doskonały naturalny wzmacniacz. Innym rozwiązaniem są na przykład bezprzewodowe głośniki obsługiwane są przez wbudowany system Bluetooth, a dzięki temu mogą być obsługiwane przez każde urządzenie przenośne takie jak tablet czy smartfon.

Nowoczesne systemy radiowe pozwalają stworzyć w łazience lub kuchni ciekawy klimat. Można je zintegrować na przykład z włącznikiem światła lub czujnikiem ruchu. Powiązane z innymi urządzeniami multimedialnymi będą stanowić ważne ogniwo technologiczne. Kluczem powinno być jednak to, by decydować się na sprzęt dostosowany do pracy w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Wtedy mamy pewność, że radio nie tylko świetnie wygląda i ma cały szereg możliwości i opcji, ale również posłuży nam przez lata, dając po prostu przyjemności słuchania muzyki tak, jak lubimy i tam, gdzie lubimy.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *