Home Newsy Harman Kardon Soho Wireless
Harman Kardon Soho Wireless
0

Harman Kardon Soho Wireless

0

Ikona

Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth. Charakteryzuje je dźwięk reprodukowany w najwyższej jakości. Są eleganckie i stworzone do użytkowania poza domem.

Słuchawki Soho Wireless firmy Harman Kardon to lekka, przenośna konstrukcja elektroniczna doskonałej jakości. Zapewniają najwyższej klasy dźwięk w praktycznym i gustownym pakiecie bezprzewodowym. Doskonały dźwięk zapewniają przetworniki 30 mm oraz wysokiej jakości magnesy neodymowe, zamknięte w eleganckiej, inteligentnej konstrukcji. W każdym detalu tych słuchawek widać mistrzowskie rzemiosło konstruktorów Harman Kardon.

Soho Wireless Black (3D View)

Użytkownicy tych słuchawek z pewnością docenią technologie Bluetooth oraz NFC, dzięki którym z łatwością będą mogli parować szereg urządzeń. Tak uzyskana swoboda komunikacji bezprzewodowej to pełny komfort użytkowania. Uzupełniają go również oryginalnie wykonane elementy sterujące, reagujące na dotyk, które umieszczono na muszlach słuchawek. Tak skonstruowane, eleganckie i fantastycznie brzmiące Soho Wireless idealnie nadają się do użytkowania w podróży, szczególnie w centrum tętniącego życiem miasta.

SOHO Wireless Black (Detail View 01)

Po co ten cały Bluetooth czy NFC? Słuchawki dzisiaj powinny zapewniać pełną niezależność, zgodność sprzętową oraz swobodę przemieszczania się. W osiągnięciu tych celów pomagają wykorzystywane w Soho Wireless technologie. Komunikacja bezprzewodowa przebiega sprawniej dzięki technologii Bluetooth? oraz NFC, zaś wykorzystanie bezstratnej wymiany danych w formacie aptX i AAC zapewnia dostępność wielu urządzeń. Odłączany kabel pozwala na nieprzerwane słuchanie muzyki nawet przy wyczerpaniu się baterii, którą można szybko naładować dzięki kablowi USB.

SOHO Wireless Black (Detail View 02)

Wygoda użytkowania to kolejna podstawowa cecha współczesnego sprzętu audio, szczególnie słuchawek. W związku z tym mocowane w muszlach czujniki, zapewniające łatwą obsługę dotykową słuchawek, doskonale zdają egzamin. Podobnie jak 30-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym, które dostarczają dźwięk najwyższej klasy w całym paśmie. Dzięki nim odkryjesz nowe znaczenie doskonałej akustyki.

SOHO Wireless Black CC (3D View 01)

Wzornictwo Harman Kardon Soho Wireless przykuwa uwagę i wykończone jest najwyższej jakości materiałami – skórą i stalą nierdzewną. Wszystko to sprawia, że w słuchawkach czujesz się doskonale i równie dobrze wyglądasz. Zwieńczeniem ich praktyczności jest unikalna funkcja składania i umieszczenia ich w płaskim futerale, a tym samym bezpieczne przenoszenie.

Harman Kardon Soho Wireless są słuchawkami, które sprawdzą się w każdej sytuacji i nigdy Cię nie zawiodą. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych (czarne, białe, brązowe), a ich cena to 999 zł.

 

Dane techniczne

Rodzaj : Wysokiej jakości słuchawki nauszne marki z technologią Bluetooth? i NFC

Pasmo przenoszenia : 20Hz~20kHz

Impedancja : 32 omy

Maks. moc wyjścia : 30 mW

Efektywność : 100 dB przy 1 kHz / 1 mW

Cena: 999 zł

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)