Gry przeglądarkowe Valhalla
0

Gry przeglądarkowe Valhalla

0

Gry komputerowe przeżywają drugą młodość. Okazuje się, że grają w nie nie tylko bardzo młodzi ludzie, dysponujący sporą ilością wolnego czasu w stosunku do ilości codziennych obowiązków. W gry grają także ludzie w średnim wieku, a nawet starsi. Wszystko za sprawą gier MMO.

Czym są gry MMO? Ich główną cechą jest duża liczba graczy, którzy rywalizują ze sobą w jednym czasie, bądź wypełniają jeden wspólny cel. Podstawową zaletą gier MMO jest brak konieczności posiadania bardzo wydajnego komputera, wyposażonego w najmocniejsze procesory, karty graficzne dyski czy pamięci. W gry MMO można grać na standardowych komputerach, jakie każdy z nas ma w domu, który służy do przeglądania internetu, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Gry MMO sa dostępne poprzez przeglądarkę internetową. Większość z nich jest bezpłatna z ewentualną możliwością wykupienia pewnych płatnych opcji.

Gracze MMO bardzo chwalą sobie również rywalizację z żywymi ludźmi znajdującymi się po drugiej stronie ekranu. Czynnik ludzki sprawia, że rozgrywka jest znacznie bardziej wciągająca i zachęcą do rywalizacji bardziej, niż pokonywanie sztucznej komputerowej inteligencji.

Gracze mają do wyboru mnóstwo interesujących tytułów. W ofercie platformy dla graczy MMO – https://valhalla.pl znajdziemy topowe gre z takich gatunków, jak prowadzenie farmy, czołgi, rycerskie, pociągi, przygodowe, 3D, RPG czy samoloty. A to tylko kilka z tych, które są dostępne.

Aby rozpocząć grę, wystarczy założyć darmowe konto. I już. Świat sieciowej rozgrywki stoi przed nami otworem.

 

*Artykuł sponsorowany

 

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *