1

GeoHot tworzy nowe narzędzie – LimeRa1n

1

limera1n

Dopiero co czekaliśmy na narzędzie o nazwie thunderSt0rm, które miałobyć wybawieniem dla wszystkich właścicieli telefonu iPhone z softem 3.1.3 i nowym modem, ale niestety okazało się FAKE’iem, a już dochodzą do nas pogłoski, że znany w świecie hackingu GeoHot, który jest autorem chociażby programu BlackRa1n, tworzył nowe o nazwie LimeRa1n.

Młody programista, o którym pisaliśmy nie raz, właśnie wykupił kolejną domenę na swoje nazwisko o znajomo brzmiącej nazwie LimeRa1n.com. Przypomnijmy, że GeoHot wykupił do tej pory dwie innej domeny – PurpleRa1n i BlackRa1n. Pod dwiema kryją się programy do łamania zabezpieczeń telefonów iPhone.

Na stronie nie ma niestety żadnych informacji. JEst natomiast bardzo tajemniczy obrazek limonkowego deszczu. Czego się spodziewacie po nowej aplikacji? Ja przede wszystkim pełnego wsparcia dla telefonu iPhone 3GS i możliwości zdjęcia blokady SIMLOCK z oprogramowania 3.1.3, a może już 4.0. Byłbym bardzo zadowolony, gdyby program pozwalał także na wprowadzanie w tryb Jailbreak tabletu iPad.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *