Gadżety erotyczne kontrolowane przez iPhone

Gadżety erotyczne kontrolowane przez iPhone

Gadżety erotyczne kontrolowane przez iPhone

0

Zabawki erotyczne znam i ja i ty. Jednak czy słyszeliście o zabawkach sterowanych Twoim własnym smartfonem? Tak! Jak mówi znany w internecie cytat, „the future is now, old man.”!

Już w 2013 roku australijski oddział Durex zaczął pracować nad pierwszą bielizną z wmontowanymi stymulatorami dla oddalonych od siebie nawet wiele kilometrów par. Specjalna bielizna o roboczej nazwie FundWear miała pozwolić na wirtualne „dotykanie” się przez Internet.

Dziś w dobie Internetu Rzeczy oraz wearable, czyli technologii ubieranych takie naprawdę osobiste rzeczy jako gadżety erotyczne czy podłączona do internetu erotyczna bielizna nikogo nie powinna szokować. Czy chcemy czy nie – tematyka seksualności nas nie uniknie. Ludzie robili, robią i będą robić to dalej. Co jednak w sytuacji, kiedy jesteśmy z naszym partnerem na odległość, bądź go nie posiadamy? Z pomocą przychodzą nam zabawki erotyczne sterowane za pomocą naszego smartfona! Tak, tak moi mili – witamy w XXI wieku. 

Czym charakteryzują się takie zabawki? 

Nie różnią się one szczególnie od normalnych zabawek erotycznych, są często tych samych kształtów i spełniają tę samą rolę.

Gadżety sterowane telefonem jednak mają kilka dodatkowych funkcji – możemy zdalnie sterować szybkością i częstotliwością wibracji, mocą ssania bądź „ciasnością” takiego gadżetu. Dodatkowo, niektóre z tych wibratorów posiadają opcję wibracji w rytm naszej ulubionej muzyki 🙂

Zabawa na odległość?

Tak. Niektóre zabawki pozwalają naszemu partnerowi sterować zabawką nawet z innego kraju! Dzięki temu, możemy poczuć się, jak gdyby nasza druga połówka była przy nas.

Kilka przykładowych propozycji, które możemy znaleźć w sklepach z gadżetami erotycznymi:

Je Joue Dua podwójny wibrator sterowany pilotem n69.pl

Wibrator Dua pozwoli Ci poznać rozkosz różnorodnej stymulacji dzięki 7 trybom wibracji, którym sama dobierzesz rytm i intensywność. Możesz też skorzystać z funkcji głębokich wibracji. Podwójna stymulacja z tym gadżetem zawsze jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb – nawet jeśli chodzi o punkt G. Zabawkę wykonano z aksamitnego, w 100% bezpiecznego silikonu.

CENA: 312,99 zł

We-Vibe Sync wibrator dla par n69.pl

To świetny gadżet dla każdej pary, która pragnie spróbować czegoś innego. Sync oferuje podwójną stymulację punktu G i łechtaczki, 10 trybów wibracji, możliwość synchronizacji wibrowania z muzyką lub sterowanie nimi za pomocą opuszków palców. Z tym modelem czeka Was wiele niezapomnianych przeżyć i mnóstwo konfiguracji do odkrywania. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją We-Connect, w której znajdziecie jeszcze więcej opcji.

CENA: 525,99 zł

OhMiBod Club Vibe 3.Oh muzyczny masażer łechtaczki (n69.pl)

Ten masażer od OhMiBod całkowicie zmieni Twoje spojrzenie na muzykę. Zaskoczysz się, jaka może być przyjemna… Wszystko dzięki wbudowanemu w urządzenie mikrofonowi, który wyłapuje dźwięki z otoczenia i zaczyna wibrować w rytm zasłyszanych melodii. Poza tym gadżet posiada 3 rożne rytmy wibracji z możliwością zmiany ich intensywności. Ustawienia można zmieniać pilotem lub aplikacją mobilną. Zabawka została wykonana z aksamitnego silikonu.

Cena: 394,99 zł

OhMiBod Hero – wibrator dla mężczyzn n69.pl

Hero to prawdziwy bohater, który uratuje Twoje życie erotyczne przed rutyną i nudą. Dzięki mikrofonowi wbudowanemu w pilot, urządzenie wibruje w takt muzyki dając Ci dokładnie takie doznania, na jakie masz ochotę – od spokojnych ballad po mocnego rocka. Ergonomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Produkt powstał z hipoalergicznego silikonu.

Tenuto Mysteryvibe.com

 

Mocniej. Szybciej. Dłużej. Tenuto to najlepszy wibrator dla mężczyzn, który zwiększa przyjemność i doznania.

Cena: 381 zł

Crescendo – wyginany wibrator Mysteryvibe.com

Pierwszy na świecie luksusowy zginalny wibrator, który można dostosować do kształtu własnego ciała. Wykonany z najwyższej jakości silikonu, jest całkowicie regulowany i niezwykle dyskretny. Co zapewnia dodatkowo? Bezprzewodowe ładowanie!

Cena: 460 zł

Nora – króliczek Lovense.com

Sterowany na bluetooth różowy wibrator króliczek, ze specjalnymi żłobieniami zapewniającymi dodatkową rozkosz.

Cena: 373 zł

Max – wibrator dla prawdziwych mężczyzn Lovense.com

Zaawansowany technologicznie wibrator dla mężczyzn. Dzięki wbudowanej w niego technologii, umożliwia nam sterowanie szybkością i intensywnością ssania jak i ruchów wykonywanych przez wibrator.

Cena: 373 zł

 

Aplikacja zamiast zabawki?

Co jeśli nie mamy wystarczającej kwoty na koncie? Nie każdy ma przykładowo te pięćset złotych do przeznaczenia na taki gadżet. Możemy więc posłużyć się specjalną aplikacją na naszego iPhone’a (np.: iMassage).

Taka aplikacja zamienia nasz telefon w zabawkę erotyczną, w której możemy dostosowywać tempo wibracji i ich częstotliwość – fajna, nie :-)?

Uwaga! Taką aplikacją możemy sterować nawet z naszego Apple Watcha! Czyli jesteśmy w stanie dostosowywać prędkość wibracji wprost z naszego nadgarstka.

Gadżety erotyczne kontrolowane przez iPhone

Dominik Rudkowski Kocham technologię i wszystko co z nią związane, dlatego tu jestem!