Futerał do iPhone`a z wbudowaną baterią
0

Futerał do iPhone`a z wbudowaną baterią

0

Niemiecka Hama zaprojektowała niecodzienny, zasilający futerał ochronny do iPhone 4. Etui zabezpiecza smartfon przed konsekwencjami upadku, a jednocześnie – dzięki wbudowanej, dodatkowej baterii – znacząco przedłuża jego działanie.

Użytkownik zasilającego futerału ochronnego Hama zyskuje możliwość rozmawiania o 7 godzin dłużej, serfowania po sieci o 8 godzin dłużej, jak również może liczyć na dodatkowe 24 godziny słuchania muzyki. Dodatkowa, wbudowana w etui bateria, wydłuża czas czuwania iPhone 4 do 250 godzin, a więc ponad 10 dni i nocy.

Ochronne etui zasilające zostało wykonane z czarnego plastiku, który opracowano z zachowaniem charakterystycznego wzornictwa spod znaku Apple. Niemieccy specjaliści wbudowali w futerał litowo-jonową baterię 2000 mAh oraz specjalne złącze, za pośrednictwem którego energia jest przekazywana do telefonu. Dodatkowe źródło zasilania zaczyna działać po włączeniu specjalnego przycisku na futerale. Oczywiście w każdej chwili można użyć przełącznika do wyłączenia dodatkowej baterii.

[ad]

Futerał ochronny waży jedynie 69 gramów i może być ładowany poprzez kabel USB (podłączony na przykład do notebooka). Kabel jest sprzedawany w komplecie z zasilającym etui. Czas ładowania dodatkowej baterii wynosi nieco ponad 2 godziny. Producent nie podał jeszcze daty wprowadzenia produktu na polski rynek. Sugerowana cena urządzenia wynosi 399 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Najnowsze etui Hama wpisuje się w strategię producenta, którego motto brzmi: „Sprytne rozwiązania”. Specjaliści niemieckiej firmy od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *