Folia ochronna do iPada
0

Folia ochronna do iPada

0

Folia ochronna iPad Użytkownicy iPada muszą zadbać o ekran, który jest około 8 razy większy od tego, który zastosowano do budowy iPhone’a. To zobowiązuje do zachowania większej ostrożności pod kątem zarysowań i różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Kolejną kwestią jest widoczność tekstu i grafiki na zewnątrz budynków, a zwłaszcza w pełnym słońcu. Tutaj zdania użytkowników tabletu są podzielone: począwszy od „dobrze” poprzez „znośnie” aż po „niewiele widać”.

Z obydwoma kwestiami dobrze radzi sobie folia ochronna Hama Pro Class, którą w łatwy sposób nakłada się na ekran iPada. Chroni urządzenie przed odciskami palców, kurzem i zadrapaniami, a jednocześnie polepsza widoczność, jeśli korzystamy z iPada w słoneczny dzień. Niemiecki producent zapewnia, że folię można równie łatwo nałożyć, jak też zdjąć z tabletu. Gadżet oferowany jest razem ze ściereczką z mikrofibry. Ten dobrze znany materiał pozwala na pozbycie się brudu, który niestety dość chętnie osiada na cennym ekranie (w Polsce tablet Apple kosztuje co najmniej 2 tys. zł).

[ad]

Użytkownicy folii ochronnych radzą, aby przed ich naklejeniem bardzo starannie usuwać z ekranu wszelkie zabrudzenia. Szczególną uwagę należy zwracać na włosy i okruchy, które pod ściśle przylegającą do tabletu folią wyglądają bardzo nieestetycznie. Jednym ze sposobów na zniwelowanie zanieczyszczeń związanych z drobinkami kurzu jest napełnienie wanny gorącą wodą, a następnie odczekanie aż para wodna opadnie wraz z koloniami roztoczy. Należy uważać, aby przy nakładaniu folii nie dotknąć palcem tej strony produktu, która ma na sobie klej.

Sugerowana przez Hama Polska cena sprzedaży folii Pro Class wynosi 59,90 zł.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *