0

Firmware iPhone OS 4.0 już 14 marca

0

Firmware_4.0_iPhone_os

Jak poinformował serwis iSpazio, najnowsze oprogramowanie 4.0 dla urządzeń działającyh na iPhone OS, będzie dostępne już za niecały miesiąc – dokładnie 14 marca 2010 roku. Informację według portalu pochodzą od bardzo zaufanego informatora związanego z Apple. Potwierdza to także serwis 9to5Mac.

Dopiero co informowaliśmy o domniemanym przedstawieniu oprogramowania 3.2, które miało nastąpić dzisiaj, a już pojawiła się kolejna plotka dotycząca oprogramowania 4.0. Jak poinformował serwis iSpazio, użytkownicy iPhone zobaczą nowe oprogramowanie 4.0 już 14 marca. Czy ta data jest w ogóle możliwa do traktowania jej poważni?. Jak najbardziej. Patrząc w tył, oprogramowanie 3.0 zostało pokazane dokładnie 17 marca 2009 roku. Nie zapomnijmy, że w marcu na sklepowe półki trafie iPad, który na pewno nie będzie działał na oprogramowaniu 3.1.3, jakie aktualnie jest dostępne dla iPhone’ów i iPod’ów Touch.

Prezentacja oprogramowania ma się odbyć na specjalnie zorganizowanej konferencji, która była zapowiadana już jakiś czas temu, bodajże przy okazji keynote z 27 stycznia 2010. Możemy się więc spodziewać nowego oprogramowania. Mnie jednak ciekawi, czy premiera softu 4.0 będzie także premierą iPhona 4G?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *