Filmy z iPhone 4 – rozwiewamy wątpliwości

Filmy z iPhone 4 – rozwiewamy wątpliwości

3

Pojawiło się szereg wątpliwości dotyczących jakości nagrywanych filmów telefonem iPhone 4. Owszem filmy jak najbardziej są nagrywane w formacie HD 720, jednak po przykładowych nagraniach widać, że ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Nagraliśmy kilka filmów telefonem iPhone 4 w różnych warunkach pogodowych i oświetleniwoych, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Po obejrzeniu nagranych klipów będziecie w pełni poinformowaniu o tym, czego możecie się spodziewać po nowym telefonie Apple. Urządzenie iPhone 4 działa na oprogramowaniu 4.0.1 i zostało nam udostępnione przez biuro prasowe Orange.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. Porównaj jakość zdjęć między iPhonem 4 a iPhonem 3Gs [na aplikacji 7.0 megapixel na ustawieniu 5.0megapixeli czyli tyle ile ma iPhone 4]. W iPhonie 4 nie musisz używać bo on robi już te 5.0 ale chodzi o 3gs żeby w nim też ustawić 5.0.

    Czy to jest z byt trudne. Jeśle tak to daj znać przez e-mail jak będziesz miał problemy z testem.

  2. Tu nie chodzi o trudność, tylko o sens takiego testu. Po co sztucznie zwiększać rozdzielczość, przez co także pogarszać jakość fotografii? To tak jakbyś małe zdjęcie 10 x 15 zeskanował i powiększył do 20 x 30. Pikseloza i nic więcej.

    O jakości fotografii w żaden sposób nie mówi nam jego rozdzielczość (czyt. megapiksele).

  3. Z drugiej strony pomyślałem – ten serwis jest dla was. Niestety nie widzę w zasobach moich repo tej aplikacji. Skąd ją zassać?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *