Home Newsy Film z udziałem iPhone?a 6
Film z udziałem iPhone?a 6
0

Film z udziałem iPhone?a 6

0

Ikona

Już jutro w godzinach wieczornych czasu polskiego Apple zaprezentuje światu najnowszą wersję produktu, który od lat generuje przeważającą część zysków pochodzących ze sprzedaży. Mowa oczywiście o urządzeniu iPhone, którego nadchodzący model od kilku miesięcy bywa wdzięcznym tematem newsów w branżowych serwisach.

Niemal codziennie w sieci publikowane są nowe spekulacje dotyczące premiery jabłkowego smartfona, jego konstrukcji oraz wyróżniających go funkcjonalności. Falę plotek co jakiś czas urozmaicają również coraz to ciekawsze koncepty, a także filmy z udziałem bardzo realistycznych modeli.

Tym razem jednak w zasobach sieci znalazł się trwający 22 sekundy materiał wideo prezentujący rzekomo autentyczne urządzenie z Kalifornii. Autorem publikacji jest chiński serwis technologiczny Weibo.

Na filmie widać iPhone’a 6 z ekranem 4,7 cala działającego pod kontrolą systemu iOS 8. Wprawne oko internauty zauważy odświeżoną ikonę aplikacji Passbook, która zawiera dodatkowy element mogący sugerować pojawienie się funkcji wspierającej platformę płatności mobilnych produkcji Apple. Firma z Cupertino ma bowiem od jakiegoś czasu pracować nad własnym rozwiązaniem w tymże zakresie, a ostatnie doniesienia sugerują, iż projekt znajduje się na wysokim szczeblu zaawansowania. Apple ma rzekomo wspomnieć o nowym produkcie finansowym już jutro, podczas konferencji poświęconej nowemu modelowi iPhone’a.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)