Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Film DVD na iPhone`a za darmo
Film DVD na iPhone`a za darmo

Film DVD na iPhone`a za darmo

0

Producent oprogramowania DVD to iPhone Converter udostępnił ten program w darmowej wersji. Wcześniej aplikacja kosztowała 30 dolarów. Umożliwia ona przekonwertowanie filmu z formatu DVD na iPhoen`a.

DVD to iPhone Converter można uruchomić na komputerach Mac lub innych środowiskach. Konwertowanie filmu DVD na iPhone`a jest bardzo proste. Wystarczy, że użytkownik włoży do napędu płytę DVD, uruchomi program i wciśnie w nim przycisk „Convert”. Po określonym czasie, zależy od jakości i długości filmu, otrzymujemy plik w formacie MP4 i wystarczy go wtedy wgrać do iTunes, a następnie do iPhone`a.

Omawiany program jest autorstwem firmy iSkySoft i normlanie kosztuje 30 dolarów. Jednak teraz możecie go dostać za darmo. Wystarczy, że wejdzie na oficjalny kanał firmy w serwisie społecznościowym Facebook. Potem należy kliknąć „lubię to”, zostawić swoje namiary i zainstalować wersję lite. Następnie na maila zostanie wysłany kod aktywacyjny, który pozwoli korzystać z pełnej wersji.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.