Etui na telefon

Etui na telefon

0

Etui na telefon

0

Nie ma chyba człowieka we współczesnym świecie, który nie korzystałby z usług małego nieodzownego i niezastąpionego przyjaciela jakim stał się dla każdego telefon komórkowy. I nie jest to jak jeszcze kilka lat temu mała tak zwana cegiełka kiedy to kultem był rozmiar… a z biegiem czasu modne stało się im mniejsze tym lepsze. Teraz telefony to prawdziwe skarbnice ważnych danych osobowych, plików prywatnych, zdjęć. To właśnie na tych małych ale jakże ważnych gadżetach wykonujemy większość czynności w codziennym życiu, jak płatności, odczyt wiadomości, poczty czy ważnych wiadomości społecznych jak również światowych. I z racji tego, że są one tak ważne nie mogą zostać niezabezpieczone przed urazami na które są naturalnie narażone w każdej codziennej sytuacji życiowej.

Obecnie do dyspozycji jest wiele wymyślnych rodzajów etui na telefon. Jednak pamiętać należy, iż nowoczesne etui to przede wszystkim bezpieczne etui. Ma chronić przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami czy zarysowaniami. Niekomfortowymi warunkami atmosferycznymi albo zalaniem. I wybór etui mimo, że wydaje się tak błachy to wcale prosty nie jest.

Markowe etui
Szukając czegoś z wyższej klasy Premium, warto zatrzymać się przy takich markach jak: Baseus, Ipaky, Merkury Goospery i wiele innych podobnych. Jest to połączenie doskonałej odporności wraz z designerskim, gustownym czy stylowym wyglądem, które z pewnością zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji są również markowe-oryginalne etui wyprodukowane przez firmy produkujące dane telefony. Są troszkę droższe od tradycyjnych ale warte swej ceny. Producenci dbając o swą markę dopieszczają je czułością o każdy detal co w rzeczywistości przekłada się na idealne zabezpieczenie.

Książkowa obudowa
To wielofunkcyjna obudowa, która chroni nie tylko brzegi, boki i tył telefonu ale zabezpiecza również ekran. We wnętrzu takiej kaburki znajduje się najczęściej silikonowa nakładka, której zadaniem jest mocna stabilizacja telefonu w „książeczce”, dodatkowo zabezpieczając. Wykonanie takich etui tez jest bogate w różne wzornictwa. Od jednokolorowych po skórzane, tłoczone, grawerowane czy z motywami przeróżnych tematycznych druków.

Silikonowe Back Casy
Wyraźnie najbardziej zauważalna jest popularność Back Casów. Są to zazwyczaj elastyczne etui posiadające idealne wycięcia na wszystkie ważne wejścia telefoniczne, chroniące tył naszego telefonu. Z łatwością można tutaj wybrać coś dla osób szukających wyraźnych stonowanych kolorów jak również lubiących wariację w tym temacie.Powstały również etui z płynnym brokatem Liquidy albo Shining Case, które przepięknie mienią się dzięki drobinkom odbijając ciekawie wszystkie kolory tęczy. Zdecydowanie jest to linia pokrowców którą pokochają wszystkie Panie.

Ale spokojnie…..

Silni Panowie uprawiający aktywnie sport czy wykonujący ciężką, często niebezpieczną pracę również zostali wzięci pod uwagę. To właśnie dla takich osób produkowane są etui z serii tak zwanych pancernych. Ich zadaniem jest amortyzowanie w razie upadków, co jest możliwe dzięki specjalnej konstrukcji. Etui takie składają się z kilku warstw. Jednocześnie w większości równocześnie zachowano ciekawe wzornictwo jak również kolorystykę.

Artykuł przygotowany przez partnera, firmę IZIGSM.PL
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.