Home Newsy ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy
ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy
0

ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy

0
ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy posiada licencję na wykonywanie wszelkich usług serwisowych w trakcie gwarancji sprzętu oraz napraw pogwarancyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników serwisu, który dysponują wszelkimi wymaganymi certyfikatami możecie Państwo liczyć na profesjonalną naprawę sprzętu, niezależnie od tego czy będzie to iPod, iPad, iPhone czy MacBook.

Gwarancja profesjonalnej naprawy

Serwis ESPO oferuje swoim klientom profesjonalną, certyfikowaną naprawę wszystkich urządzeń firmy Apple. Dzięki autoryzacji firma ESPO jest zobligowana do przeprowadzania wszelkich napraw sprzętu Apple na najwyższym poziomie, bez względu na to czy dany produkt znajduje się jeszcze w okresie gwarancji, czy już po jej upływie. Co istotne, w przeciwieństwie do wielu nieuczciwie działających na rynku firm, nigdy nie zlecimy naprawy Państwa sprzętu innemu serwisowi.

Wysoka jakość usług

Diagnozowanie usterek oraz naprawy urządzeń firmy Apple w serwisie ESPO w Warszawie wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy ukończyli odpowiednie szkolenia zorganizowane przez firmę Apple, dzięki czemu dysponują wszelkimi niezbędnymi certyfikatami. Są to osoby, które nie dość, iż potrafią dokonać profesjonalnych napraw to jeszcze naprawdę cenią sprzęt marki Apple, w związku z czym stale z przyjemnością dokształcają się i pogłębiają swoją wiedzę na jego temat. Jako autoryzowany serwis firmy Apple jesteśmy zobligowani do wykorzystywania w naprawach wyłącznie oryginalnych części, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, iż dokonana przez nas naprawa będzie prawidłowo przeprowadzona a przede wszystkim trwała. Ponadto posiadamy dostęp do specjalistycznych narzędzi diagnostycznych firmy Apple, dzięki którym szybko i sprawnie zdiagnozujemy usterkę Państwa sprzętu. Chętnie naprawimy Twoje urządzenie marki Apple nawet w przypadku, gdy minął już okres jego gwarancji.

Dlaczego warto zlecić naprawę Autoryzowanemu Serwisowi Apple ESPO w Warszawie?

Serwis ESPO otrzymał certyfikat Apple Authorized Service Provider, dzięki czemu jest upoważniony do wykonywania wszelkich napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych urządzeń Apple. Dokonywane firmę ESPO naprawy wykonywane są wyłącznie z użyciem oryginalnych i autoryzowanych podzespołów i przy pomocy certyfikowanych narzędzi, dzięki czemu naprawa jest trwała oraz wykonana zgodnie z wszelkimi zaleceniami Apple. Istnieją dwie drogi dostarczenia sprzętu do naprawy do serwisu ESPO – osobiście oraz drogą wysyłkową, jeżeli zdecydują się Państwo na tę drugą opcję to firma gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie naprawionego urządzenia w paczce, z pewnością nie zostanie on uszkodzony w trakcie transportu zwrotnego.

Pracownicy Autoryzowanego Serwisu Apple ESPO z Warszawy posiadają poniższe certyfikaty:

  • Apple Certified Mac Technician,
  • MacBook Service Qualification,
  • MacBook Pro Retina Service Qualification,
  • MacBook Air Service Qualification,
  • iMac Service Qualification,
  • Mac Pro Service Qualification,
  • iOS Service Qualification,

Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny w serwisie ESPO

ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy przeprowadza poniższe naprawy gwarancyjne sprzętu:

  • naprawy gwarancyjne urządzeń posiadających gwarancję firmy Apple – one-year limited warranty,
  • naprawy gwarancyjne urządzeń posiadających gwarancję firmy Apple –  na podstawie programu Apple Care Protection Plan.

Poza naprawami sprzętu objętego gwarancją serwis ESPO oferuje płatne naprawy pogwarancyjne wszystkich urządzeń firmy Apple, z uwzględnieniem kilku poniższych zasad, z którymi warto się zapoznać. Nie zawsze możliwa jest natychmiastowa naprawa pogwarancyjna sprzętu, czasem może to potrwać trochę dłużej a termin dokonania naprawy w głównej mierze zależy od dostępności potrzebnych podzespołów. ESPO nie przyjmuje do napraw sprzętu wycofanego przez Apple z obsługi technicznej, który ma więcej niż 5 lat.  Płatna, pogwarancyjna naprawa zostaje rozpoczęta po uzgodnieniem jej kosztu z klientem i zatwierdzeniem przez niego oszacowanej ceny. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na dokonanie naprawy po wykonanej przez serwis diagnozie zostaną Państwo obciążenia jej kosztem w wysokości 100 zł brutto. Jeżeli sprzęt nie zostanie odebrany przez klienta w ciągu 30 dni od daty otrzymania powiadomienia o możliwości odbioru, to serwis zacznie naliczać dodatkową opłatę za usługę składowania w wysokości 1 zł netto za każdy kolejny dzień zwłoki. Wydanie naprawionego sprzętu może zostać zrealizowane wyłącznie po opłaceniu wszystkich wymaganych kosztów usługi serwisowej. Ponadto serwis informuje, iż nie zwraca klientowi wymienionych podzespołów, klient natomiast ma prawo zastrzeżenia sobie zwrotu wszystkich uszkodzonych części co będzie skutkować wzrostem kosztu naprawy o minimum 30%.

Ponadto serwis ESPO uczestniczy w programie pogwarancyjnych bezpłatnych napraw w ustalonym przez Apple zakresie, którego szczegóły dostępne są na stronie producenta.

ESPO – Autoryzowany Serwis Apple z Warszawy od wielu lat współpracuje z firmą Apple, w związku z czym odznacza się na tle konkurencji doświadczeniem oraz profesjonalizmem. W firmie zatrudnieni są najlepsi specjaliści, posiadający szereg certyfikatów firmy Apple. Serwis dokonuje napraw wyłącznie oryginalnymi częściami, dzięki którymi możemy profesjonalnie i rzetelnie naprawić wszelkie urządzenia Apple takie jak iPad, iPod, iPhone czy komputery. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale serwis oferuje swoje usługi mieszkańcom całej Polski, ponieważ możliwa jest również wysyłka uszkodzonego sprzętu do naprawy.

Naprawa iPhone’ów

Autoryzowany Serwis Apple ESPO z Warszawy oferuje kompleksowe naprawy iPhone’ów, obejmujące zarówno przeinstalowanie systemu operacyjnego, wymianę podzespołów takich jak bateria, przyciski, wyświetlacz czy szybka oraz naprawa wszelkich innych części smartfona m.in głośnika lub telefonu. Oferowany przez ESPO serwis telefonów iPhone odbywa się wyłącznie przy użyciu oryginalnych, pochodzących bezpośrednio od  firmy Apple podzespołów. Powierzając telefon firmie ESPO mają Państwo gwarancję, iż do naprawy nie zostaną użyte tanie zamienniki pochodzące z niepewnego źródła.

Materiał przygotowany przez partnera
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.