Home Newsy Equalizer ? korektor dźwięku od dziś dostępny w Spotify
Equalizer ? korektor dźwięku od dziś dostępny w Spotify
0

Equalizer ? korektor dźwięku od dziś dostępny w Spotify

0

Ikona

Od dziś użytkownicy Spotify korzystający z urządzeń iOS mogą jeszcze bardziej dopasować muzykę do swojego gustu. Wszystko dzięki nowej aktualizacji aplikacji Spotify na urządzenia iPhone i iPad, wzbogacającej ją w funkcję Equalizer – wbudowany korektor dźwięku.

Equalizer Spotify został wyposażony w 22 predefiniowane tryby, w tym odpowiedni dla muzyki klasycznej czy akustycznej, Electric, Hip Hop, dopasowany do niewielkich głośników czy podwyższający głośność. Możliwe jest także wprowadzenie ustawień manualnych według własnych preferencji.

Aby skorzystać z funkcji Equalizer, wystarczy zaktualizować aplikację Spotify dla urządzeń iOS. Equalizer jest dostępny w menu Ustawienia > Odtwarzanie > Equalizer.

?Wielu naszych użytkowników prosiło o wbudowany korektor dźwięków. To jedna z najbardziej pożądanych funkcji aplikacji dla urządzeń z systemem iOS? – mówi Sten Garmark, wiceprezes do spraw produktu w Spotify.

?Equalizer pozwala na dostosowanie ustawień dźwięku w oparciu o rodzaj muzyki, którego aktualnie słuchasz lub do urządzenia, z którego korzystasz. Dzięki temu masz większe możliwości idealnego dopasowania słuchanych utworów do swoich preferencji? – dodaje Garmark.

Powyższa funkcja jest kolejną, która została wprowadzona z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Poprzednie aktualizacje obejmowały nowe opcje sortowania i filtrowania playlist, zarządzanie kolejką odtwarzanych utworów czy wyszukiwanie w trybie offline. Również funkcja Odkrywaj została przeniesiona do zakładki Przeglądaj dla uproszczenia i wzbogacenia procesu odkrywania muzyki. Aktualizacja aplikacji Spotify będzie dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem iOS już dzisiaj. Aplikacja Spotify dla iOS dostępna jest tutaj.

 

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)