Empik wydrukuje Twoje zdjęcia z Instagramu
0

Empik wydrukuje Twoje zdjęcia z Instagramu

0

Świat zwariował na punkcie Instagramu – aplikacji do dzielenia się małymi kwadratowymi zdjęciami. Swoje zdjęcia, często bardzo pikantne dodają celebryci i super gwiazdy muzyki i filmu. Również miliony zwykłych ludzi na całym świecie każdego dnia dodaje swoje fotografie i podpisuje pod nim otaczając ich świat. Dzięki usłudze instaFota, dosłownie kilkoma kliknięciami zamienisz swój wirtualny album na Instagramie na całkiem realną kolekcję fotografii wydrukowanych na wysokiej jakości papierze.

Tylko w tym roku od stycznia do maja liczba polskich użytkowników tego serwisu przekroczyła milion. Polacy pokochali dodawać swoje kwadratowe zdjęcia, opatrzone dostępnymi w programie efektami i filtrami. Uwielbiamy podglądać co akurat słychać u naszych znajomych, komentujemy ich zdjęcia i sami przesyłamy ich całe mnóstwo.

Rihanna dodawała każdego dnia nawet 10-20 zdjęć, często bardzo pikantnych, za co zresztą administratorzy serwisu ukarali ją usunięciem profilu, który każdego dnia odwiedzały miliony fanów.

Bogate albumy aplikacji Instagram skrywają zdjęcia z bardzo ważnych dla nas chwil, o których nigdy nie chcieli byśmy zapomnieć. Cóż lepiej zatrzymuje i uwiecznia piękną dla nas chwilę, niż fotografia?

 

Klik, klik i zdjęcia lądują w Twojej skrzynce na listy

 

Empik zaoferował swoim internetowym klientom nowatorską usługę instaFota. instaFota to nic innego, jak możliwość profesjonalnego wydruku zdjęć zapisanych w albumach na Instagramie na wysokiej jakości błyszczącym bądź jedwabistym papierze.

Skorzystanie z usługi jest równie łatwe, jak użycie program Instagram. Wystarczy założyć bezpłatne konto na stronie www.empikfoto.pl przy rejestracji którego, wystarczy podać naprawdę najbardziej podstawowe dane, jak adres email czy imię i nazwisko. Następnie wystarczy odebrać wiadomość mailową z wygenerowanym hasłem. Mając hasło wystarczy już tylko użyć przycisku Dodaj konto Instagram, wpisać adres email i wygenerowane hasło, a następnie autoryzować nasze połączenie z aplikacją Instagram poprzez zalogowanie się do serwisu.

Kilka kliknięć i już nasze zdjęcia są gotowe do wydrukowania i wysłania do naszego domu. Zdjęcia, które otrzymamy tak samo, jak te zapisywane w albumie na Instagramie, będą kwadratowe o bokach 10 x 10 cm. Może do nich dodać kolorową ramkę.

Tak przygotowane zdjęcia są świetną pamiątką, a także doskonale nadają się do powieszenia na tablicy czy podarowania najbliższym. Zobacz sam jakie to proste. Przetestuj usługę instaFota i kilkoma kliknięciami spraw, że wirtualne dotąd zdjęcia, będziesz mógł mieć na zawsze już tylko dla siebie.

Empik wydrukuje Twoje zdjęcia z Instagramu

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *