Home Newsy Elegancki partner podróży
Elegancki partner podróży
0

Elegancki partner podróży

0

Ikona

Na jednej z prezentacji przeprowadzanych w Amsterdamie widzowie zostali zaskoczeni faktem, że głośnik bezprzewodowy z funkcjami konferencyjnymi Harman Kardon Esquire zmieścił się w wewnętrznej kieszeni marynarki prowadzącego. Nikt tego nie zauważył! Zauważyło go natomiast ostatnio jury tegorocznych nagród EISA 2014-2015. HK Esquire Mini uznany został za najlepszy produkt w kategorii Przenośny system audio.

To maleństwo jest niewiele większe od niektórych współczesnych smartfonów, ale wyróżnia się elegancją, funkcjonalnością, a przede wszystkim doskonałą mocą dźwięku. Idealnie pasuje do miejskiego trybu życia. Posiada wysublimowany i harmonijny design. Równocześnie Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne. Nie zmarnowano żadnej okazji by udoskonalić konstrukcję głośników – są dopracowane po mistrzowsku i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wmontowane przetworniki są wydajne, a ich pasmo niskotonowe zostało poszerzone. Wszystko to składa się na wyjątkowe wrażenia akustyczne bez względu na to czy słucha się ulubionej muzyki, czy prowadzi rozmowy biznesowe.

Esquire Mini Black (3D View)

Szczotkowane aluminium, prawdziwa skóra i warstwa ceramiki pozwoliły stworzyć małe dzieło sztuki. Ten głośnik oferuje niezwykłą moc i czystość dźwięków, które zamknięto w zgrabnej, harmonijnej konstrukcji. Aluminiową obudowę wzmocniono warstwą ceramiki, która odporna jest na zarysowania. Całość dopełnia skórzane wykończenie. Tak skonstruowany HK Esquire Mini jest piękny i wytrzymały – stworzony do podróży służbowych i nie tylko. W łatwy sposób łączy się z wybranymi urządzeniami i, dzięki technologii Bluetooth?, odtwarza muzykę stereo strumieniowo.

Esquire Mini Black (Side View)

Ten ultrakompaktowy głośnik stereo posiada akumulator zapewniający 8 godzin pracy bez przerwy. Natomiast gniazdo USB umożliwia ładowanie innych urządzeń przenośnych. Ulubiona muzyka brzmi zawsze doskonale. Nie koliduje to jednak z prowadzeniem rozmów konferencyjnych, wówczas odsłuch muzyki zostaje wstrzymany. Wszystko dzięki uniwersalnemu systemowi konferencyjnemu opartemu na dwóch mikrofonach z technologią tłumienia echa i zakłóceń z zewnątrz. Nasz rozmówca zdaje się być w tym samym pomieszczeniu co my, a to ma zasadniczy wpływ na komfort prowadzonych konwersacji.

Esquire Mini White (3D View)

Potwierdzenie unikalności urządzenia znajdujemy także w uzasadnieniu przyznanej nagrody EISA 2014-2015: Bardzo atrakcyjny, przenośny i stylowy głośnik, który legitymuje się mocą 2x4W, Esquire Mini zapewnia doskonałe wrażenia audio z wyjątkowo wysoką jakością dźwięku. Konstrukcja jest smukła i elegancka, a materiały trwałe, natomiast podstawa utrzymuje pionowo głośnik dla lepszego brzmienia. Esquire Mini jest dla ludzi w ruchu, ma wbudowany akumulator umożliwiający pracę przez 8 godzin i USB do ładowania urządzeń zewnętrznych. Ponadto, może być stosowany jako zestaw głośnomówiący dla połączeń telefonicznych. Esquire Mini otrzymuje nagrodę EISA za doskonałą funkcjonalność i imponującą jakość dźwięku.

Może się zdarzyć tak, że słysząc w biurze czy parku doskonałe brzmienie muzyki będziemy się zastanawiać skąd ono dobiega. Rozglądając się za źródłem dźwięku nie znajdziemy masywnych głośników, za to odkryjemy HK Esquire Mini – głośnik niepozorny pod względem wielkości, ale przyciągający wzrok ze względu na piękno konstrukcji oraz jakość brzmienia. Nie dajmy się zaskoczyć, zaskoczmy innych sprawiając sobie tak elegancji prezent.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)