Duke Nukem 3D za darmo w AppStore!
3

Duke Nukem 3D za darmo w AppStore!

3

W internetowym sklepie AppStore pojawiła się bardzo ciekawa promocja! Otóż znana gra Duke Nukem 3D jest dostępna w AppStore zupełnie za darmo. Nie wiadomo do kiedy ta promocja będzie obowiązywać, więc radzimy się spieszyć!

Gra z serii Duke Nukem jest znana już od kilkunastu lat na wszystkich platformach sprzętowych i trzeba przyznać, że na wszystkich prezentowała się znakomicie, jak na swoje czasy. Sam osobiście poswięciłem kilka godzin nad rozpracowaniem tego tytułu.

Dlatego polecam pobranie tej aplikacji jak najszybciej z AppStore na swojego iPhone`a lub iPod`a Touch, ponieważ jest dostępne zupełnie za darmo.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. Sterowanie jest tak chuujowe że się nie da grać i zaraz ją usunołem. Czemu akurat sterowanie gamelofti lub eliminate pro jest normalne i da się grać a na tym badziewu duken sruken nie?? Bo widocznie tak ma być. Ma być chujowe sterowanie i tyle. Niepolecam tego z powodu sterowania.

    Krótko:
    Sterowanie spierdala tą grę na straty zerowe tak że się w to nie da grać i już wole w mario brosa grać niż na tym dukenie.

    Zedytowano przez administrację

  2. Grałem w tą grę już jakiś czas temu, gdy udostępniono ją w Cydii. Sterowanie w wersji z AppStore w porównaniu do tej z Cydii, uwierz że na prawdę jest rewelacyjne 😉

    PS: Rozumiem, że masz potrzebę wyrażenia swoich emocji w bardziej dosadny sposób, niż normalnie się to robi, ale nie klnij…

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *