Drewniane obudowy na iPhone 6
0

Drewniane obudowy na iPhone 6

0

Co tam skóra, co tam aluminium, co tam poliwęglan. Teraz w modzie jest drewno. I chodzi tu o modę smartfonową. Bo żeby wyglądać modnie, trzeba ubrać nie tylko siebie, ale także posiadany przez nas smartfon. Na przeciw wychodzi firma WoodWoo.pl – producent gotowych i indywidualnych projektów obudów dla smartfonów wykonanych z naturalnego drewna.

Zamawiając swoją drewnianą obudowę możemy mieć niemal pewność, że w całości wykonana została z jednego kawałka drewno. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością, toteż tak zabezpieczony telefon bardzo trudno uszkodzić podczas przypadkowe upadku.

Obudowy tworzone przez WoodWoo.pl są wykonane niezwykle precyzyjnie. Każde etui wykonane z drzewa poddane jest wielokrotnym operacjom utwardzającym i zabezpieczającym drewno. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasza naturalna obudowa, które już sama w sobie będzie jedyna w swoim rodzaju, gdyż żaden kawałek drewna nie wygląda tak samo, była przyozdobiona wybranym motywem, logo naszej firmy czy innym obrazkiem.

Cena takiej obudowy nie przekracza 100 złotych. Każdy kto kupował markową obudowę dla swojego iPhone’a wie, że nie jest to zbyt wysoka kwota, tym bardziej, że mamy tu do czynienia w produktem wykonanym indywidualnie, często z wykorzystaniem ręcznej obróbki z projektem przygotowanym pod nasze wytyczne.

Obudowy www.woodwoo.pl to doskonały wybór na prezent. Możemy przygotować indywidualny projekt obudowy, który spodoba się obdarowywanej osobie. Wszystkie projekty są bardzo minimalistyczne, piękne i charakteryzują się doskonałym wykończeniem. WoodWoo.pl tworzy obudowy o najwyższej jakości, eleganckie same w sobie, jak również elegancko zapakowane.

Gotowe projekty obudów dla popularnych modeli telefonów APPLE – iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6 oraz iPhone 6S można obejrzeć i kupić na portalu ALLEGRO. Bezpośredni link do oferty to https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42710301 . Znajdziem tu obudowy w cenie już od 40 złotych. Najdroższa kosztuje nie więcej jako 89 złotych. Swoje produkty firma WoodWoo.pl sprzedaje także za pomocą portalu sprzedażowego Arena.pl – tu link https://arena.pl/sklep/Woodwoo/produkty/wszystkie.html . Tutaj znajdziemy pełną ofertę obudów wykonanych z drewna, także te najwyższe, topowe modele po 99 i więcej złotych. Warto obejrzeć, gdyż oerta firmy WoodWoo.pl jest niezwykle szeroka i interesująca.

Firma WoodWoo.pl ma za sobą współpracę ze znanym piłkarzem Dawidem Kownackim z Lecha Poznań dla którego przygotowywała indywidualny projekt swojego etui. Interesującą współpracę nawiązali także z boxem Caffeine Barbell z Poznania, gdzie na firma przygotowała na otwarcie indywidualny projekt różnego rodzaju obudów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Więcej informacji na temat drewnianych obudów WoodWoo.pl znajdziecie na stronie www.WoodWoo.pl

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *